Feladatok

  • Vásárlók szakszerű és udvarias kiszolgálása
  • Árukészlet koordinálása, vevői és szállítói rendelések kezelése
  • Általános adminisztratív teendők elvégzése ügyviteli rendszerben

Elvárások

  • Megbízható, precíz munkavégzés
  • Műszaki termékismeret
  • Segítőkészség, vevőorientáltság
  • Alapvető informatikai ismeretek

Előnyt jelent

  • Kereskedelemben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség
  • Versenyképes jövedelem

Céginformáció

Zalaegerszegi telephelyünkre, gépipari alkatrészeket forgalmazó szaküzletbe munkatársat keresünk.

A "Jelentkezem" gombra kattintás után, csatolja fényképes önéletrajzát.
Cégnév: EXOR Kft.