Feladatok

  • Szerszámok, segédanyagok beszerzése: minimum és maximum készlet alapján
  • Készletgazdálkodás
  • Új beszállítók keresése, versenyeztetése
  • Aktív részvétel leltározásban
  • Képzés: beszerzési újdonságok, új termékek
  • Kapcsolattartás a beszállítókkal, értékesítőkkel, pénzügyi, termelési és logisztikai szakterületi felelősökkel
  • Folyamatmenedzsment (belső és ISO)
  • Operatív készletkontroll, folyamatos, napi egyeztetés a társterületekkel

Elvárások

  • Legalább középfokú, szakirányú végzettséggel rendelkezel
  • Több, mint 1 év tapasztalatod van beszerzés területén és legalább 3 éves munkatapasztalattal rendelkezel
  • Magabiztos angol nyelvtudással rendelkezel szóban és írásban
  • Nem okoz problémát az MS Office programok használata (Word, Excel)
  • B kategóriás jogosítvánnyal rendelkezel

Előnyt jelent

  • Műszaki beállítottság
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Nagyvállalatnál szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • 4 napot dolgozunk egy héten (Hétfő – Csütörtök 7:30 – 17:00)
  • Korrekt bérezést adunk, amely követi a szakmai tudásod szintjét. Alapbéred mellé havi szintű motivációs bónuszt adunk.
  • Használhatod INGYENES céges buszjáratunkat Szegedről, vagy kérheted utazási támogatásaink egyikét.
  • Modern munkakörnyezetben dolgozhatsz és minden szükséges eszközt biztosítunk a hatékony munkavégzéshez.
  • Kíváncsiak vagyunk a véleményedre, hiszen egyik fő célunk a dolgozói elégedettség növelése.
  • Ha úgy látjuk, hogy mindent beleteszel a munkádba és rohamosan fejlődsz, akkor részt vehetsz Karrierprogramunkban. Ha sikeresen szerepelsz, akár előléptetéssel is honorálhatjuk a teljesítményed!
  • Fontos számunkra, hogy dolgozóink jól érezzék magukat, így céges rendezvényeket, minden hónap végén gasztro eseményt, valamint kulturális és sporteseményekre ingyenes belépőket biztosítunk.
  • Vállalati tréningeken képezheted magad.
  • Van egy nagy közösségi konyhánk mikrókkal, hűtőkkel, ahol akár vásárolhatsz is a napi menükből.
  • 2023-ban Kiváló Innovatív Márka, 2024-ben Kiváló Munkáltatói Márka díjazottak lettünk a magas színvonalat képviselő márkákat díjazó MagyarBrands versenyén, amelyekre nagyon büszkék vagyunk!

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Céges rendezvények
  • Céges busz

Céginformáció

Csatlakozz a CE Glass Industries csapatához, Közép-Európa egyik vezető üvegfeldolgozó vállalatához! Dinamikusan fejlődő cégünk innovatív megoldásokkal és magas színvonalú termékekkel járul hozzá a globális üvegpiac sikeréhez. Székhelyünk Szatymazon található, de termékeink és szolgáltatásaink világszerte elérhetőek.
Ne hagyd ki a lehetőséget, hogy egy dinamikus és fejlődő cég része lehess! Csatlakozz hozzánk, és építsd velünk a jövőt Műszaki beszerzőként!