MŰSZAKI BACK OFFICE MUNKATÁRS (szerszám és kötőelem terület)

lokacio

1117 Budapest, Hengermalom út 49-51.

A Reca Kft. a Reca cégcsoport tagja, amely Európa 19 országában összesen 27 tagvállalattal támogatja üzleti partnereit; rendkívül széles termékkínálattal és kompetens szolgáltatásaival a nagy- és kisipari felhasználók minden igényét kielégítve.

Cégünk 1994 óta működik Magyarországon, az elmúlt 30 évben a prémium minőségű szerelés- és rögzítéstechnikai termékek, anyaggazdálkodási rendszerek és szolgáltatások meghatározó forgalmazójává vált. Kiválóan képzett értékesítési szaktanácsadóink országszerte állnak partnereink rendelkezésre.

Belső értékesítés-támogató csapatunk bővítéseként keressük új kollégánkat, akinek változatos feladatokat, alapos és körültekintő oktatást és nem utolsósorban összetartó, jó hangulatú csapatot kínálunk!

Feladatok:

  • Kiemelt ügyfeleinkhez, vagy más nagyobb projektekhez kapcsolódó árajánlatok, tenderek előkészítése, kalkulációja
  • Logisztikai szolgáltatásrendszereinkkel kapcsolatos ajánlatok kalkulációja, nyomon követése, részvétel a tervezési folyamatban, szerződéskötéssel kapcsolatos teendők, utókövetés
  • Logisztikai szolgáltatásrendszereink működtetése
  • Megrendelések, kiszállítások feldolgozása, utókövetése az SAP-ban
  • Megállapodott árak elemzése, felülvizsgálata, ápolása
  • Közvetlen kapcsolattartás osztrák anyacégünk osztályaival (beszerzés, logisztika, minőségügy, termék stb.)
  • Aktív kapcsolattartás kiemelt partnereinkkel
  • Értékesítői csapatunk aktív támogatása
  • Termékekkel kapcsolatos szaktanácsadás partnereink és kollégáink részére

Elvárásaink:

  • Kereskedelmi és/vagy műszaki ismeretek
  • Érdeklődés és affinitás a szerszámok és kötőelemek világa iránt
  • Excel magasabb szintű ismerete, aktív használata
  • Legalább 1 év munkatapasztalat értékesítés-támogatás, beszerzés, logisztika, gyártástervezés területen
  • Német és/vagy angol nyelvtudás – napi kommunikáció az osztrák anyacégünk munkatársaival
  • SAP ismeret előnyt jelent
  • Jó kommunikációs készség

Munkavégzés helye:

  • 1117 Budapest, Hengermalom út 49-51.

Ajánlatunk:

  • Stabil, nemzetközi háttér
  • Alkalmazotti jogviszony
  • Versenyképes fizetés, béren kívüli juttatások (Cafeteria)
  • Összetett, változatos munkakör
  • Céges mobiltelefon, mobilnet használattal
  • Igényes munkakörnyezet, idegen nyelv használata napi szinten
  • Folyamatos, átfogó hazai és külföldi szakmai képzések

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, küldje el részünkre magyar és német/ angol nyelvű önéletrajzát, valamint motivációs levelét a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.

Cégnév: RECA Kft