Feladatok

A tevékenységi profilból adódóan és cégkultúránk részeként is alapvető követelmény a folyamatosan precíz, pontos, minőségi munkavégzés.
Feladatai elsősorban:
  • A fejlesztésben, gyártásvezetésben dolgozó kollégák munkájának támogatása,
  • Gyártmányrajzok készítése, karbantartása,
  • Gyártási és összeszerelési technológiák aktualizálása, fejlesztése,
  • Adminisztrálás a vállalatirányítási rendszerben,
  • Közreműködés a termelési folyamatok megtervezésében az erőforrások hatékony és gazdaságos kihasználására építve,
  • Gyártási, termelési folyamatok figyelemmel kísérése, felügyelete,
  • A minőség és a hatékonyság mérése, fejlesztése, a költségek alakulásának kimutatása,
  • Időszakos jelentések készítése

Elvárások

Elvárásunk, hogy rendelkezzen
  • gépésztechnikus végzettséggel,
  • gépipari, gépgyártás-technológiai valamint CNC forgácsolás-technológiai ismeretekkel,
  • hatékony, felelősségteljes munkavégzési morállal,
  • lojális hozzáállással a cég elveinek megtartásában, értékrendjének követésében

Előnyt jelent

  • angol (aktív) műszaki nyelvtudás
  • SolidWorks használatában szerzett tapasztalat
  • minőségirányítási rendszerismeret, tapasztalat

Amit kínálunk

  • több, mint 25 éves múltú, megbízható, stabil háttér
  • rendezett, modern és igényes munkakörnyezet,
  • szakmailag magasan képzett, minőségi munkavégzésben példát mutató kollektíva
  • versenyképes bérezés, egyéb juttatások

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Kávézó
  • Zuhanyzási lehetőség
  • Kerékpártároló
  • Parkoló
  • Ingyen gyümölcs, nasi
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

Az EMD Kft fő tevékenységi köre orvostechnikai eszközök gyártása, fejlesztése, szervizelése, kereskedelme. Profilunkba leginkább az endoszkópos eszközök mellett az idegsebészetben használható termékek tartoznak, mely termékeket már a világ számos országába exportálunk.

A "Jelentkezem" gombra kattintva kérjük csatolja fényképes szakmai önéletrajzát.