Grafton Recruitment

Műszaki asszisztens (103-1-44312/PR)

Feladatok:

Dinamikusan fejlődő építőipari Partnerem számára keresünk jelenleg műszaki asszisztens pozícióba új kollégát. Ha szereted a kihívásokat, és szívesen dolgoznál egy összetartó csapatban, akkor itt a helyed!

Feladatok:

- Aktív részvétel a tenderanyagok és az árajánlatok kidolgozásában
- A különböző projektek költségvetési terveinek összeállítása és elemzése
- A költségvetési tervek felülvizsgálata, részletes árazás és költségbecslések készítése
- Anyag és munkadíjak kalkulálása
- Ajánlati dokumentációk összeállítása és benyújtása
- Határidők betartásának biztosítása
- Egyéb adminisztrációs teendők ellátása

Elvárások:

Elvárások:

- Minimum középfokú végzettség műszaki területen
- Árazásban, kalkulációk készítésében szerzett tapasztalat
- Előnyt jelent a TERC -ben szerzett tapsztalat
- Excel magas szintű ismerete
- Kiváló kommunikációs készség
- Csapatmunkára való hajlandóság

Amit a megbízónk kínál:

Amire számíthatsz:

- Határozatlan idejű munkaviszonyra egy stabil megbízható cégnél
- Összetartó, dinamikus csapatra
- Betanításra és fejlődési lehetőségre
- Stabil, hosszú távú munkára

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Adatrögzítő
  • Szakmai asszisztens