Feladatok

    • Adminisztrációs feladatok ellátása
    • Ügyfelekkel való kapcsolattartás
    • Dokumentumok kezelése
    • Hibaelhárítási útmutatók és egyéb dokumentációk készítése

Elvárások

    • Nappali tagozatos hallgatói jogviszony
    • 2-3 nap vállalása (8:00-16:00 között)
    • Office felhasználói szintű kezelése
    • Precíz munkavégzés
    • Megbízhatóság

Amit kínálunk

    • Br.1875 Ft / óra
    • Rugalmas munkaidő
    • Szakmai gyakorlat leigazolása

Céginformáció

Adminisztrációs Diákmunka lehetőség!!!

Jelentkezni a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva tud.
Cégnév: Whc Diák Iskolaszövetkezet