Feladatok

  • A munka-és balesetvédelmi-, rendszer kialakításában és folyamatos fejlesztésében való részvétel,
  • Baleset és munkavédelmi szabályzatok, utasítások elkészítése, aktualizálása,
  • A munkavédelmi oktatások anyagának kidolgozása, oktatások megtartása, ehhez kapcsolódó dokumentáció kezelése,
  • Balesetek kivizsgálása, dokumentálása, balesetmegelőzési intézkedések meghozatalában való részvétel,
  • Kockázatértékelések elkészítése, felülvizsgálata,
  • Szükséges védőfelszerelések meghatározása közreműködve a társosztályokkal.
  • Területhez kacsolódó költségtervezési folyamatban való részvétel,
  • Kapcsolattartás a területi munkavédelmi képviselőkkel továbbá a tevékenységhez kapcsolódó partnerekkel, hatóságokkal,
  • Külső és belső auditokon, hatósági ellenőrzéseken való részvétel,
  • Vonatkozó jogszabályok naprakész ismerete és alkalmazása,
  • Vegyi anyagokkal kapcsolatos munkavédelmi előírások érvényesítése, a kapcsolódó dokumentációk elkészítése, illetve koordinálása,
  • Termelő gépekkel kapcsolatos munkavédelmi feladatok ellátása.

Elvárások

  • Középfokú munkavédelmi végzettség
  • Legalább 2 éves hasonló munkakörben szerzett munkatapasztalat
  • Minimum középfokú, angol nyelvtudás
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office)
  • Határozott személyiség
  • Pontosság, jó problémamegoldó képesség, csapatmunka és együttműködési képesség

Előnyt jelent

  • Felsőfokú munka-, és tűzvédelmi végzettség
  • Környezetvédelmi végzettség
  • vegyész végzettség
  • Textil-, vagy autóipari gyártói területen szerzett munkatapasztalat
  • vegyi anyagokkal foglalkozó cégnél szerzett munkatapasztalat.

Amit kínálunk

  • Határozatlan idejű, teljes munkaidős munkaszerződés
  • Versenyképes jövedelem és egyéb béren kívüli juttatások
  • Változatos, önálló, felelősségteljes munkakör
  • Fiatalos csapat
  • Stabil, nemzetközi hátterű vállalat.

Munkahelyi extrák

  • Céges rendezvények
  • Kerékpártároló
  • Parkoló

Céginformáció

Vállalati filozófiánkban 3 alapelvet, a “nobi-nobi”, az “iki-iki” és a “pichi-pichi” (amelyek az önmotivációt, a felelősséget és az elkötelezettséget jelképezik) fogalmaztunk meg, hogy 5 üzleti szegmensünkben – autóipari kárpitanyagok, „high fashion” divatanyagok, elektronikai iparban felhasznált textíliák, belsőépítészeti és háztartási textíliák, valamint orvostechnikai anyagok – magas hozzáadott értékű vállalati tevékenységeket folytassunk. A Seiren Hungary Kft. 2021. márciusában alakult a Seiren CO., Ltd első európai leányvállalataként Magyarországon. A 22 900 m2 alapterületű gyártóüzem a pécsi Déli-ipari parkban, mintegy 23 ha területen épül fel. Fő tevékenységi körünk magas minőségű autóipari kárpitanyag gyártása.

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérjük mellékeld fényképes szakmai önéletrajzod.