Kedves Jelölt! Amennyiben szakterületed a munkavédelem és szeretnél egy kiemelkedő, nemzetközi cégnél dolgozni, az alábbi hirdetés Neked szól. Győr-Moson-Sopron megyei partnercégünk hazánkban 25 éves múltra tekint vissza. A vállalat fejlődése alakulása óta töretlen. Autóipari alkatrészek gyártásával és összeszerelésével foglalkozó partnerünk keresi csapatába új kollégáját, mint

Munkavédelmi Munkatárs!

Leendő feladataid:

  • Munkavédelmi szabályok, szabályzatok folyamatos fejlesztése, betartása
  • Közreműködés a biztonságos munkavégzés tárgyi és személyi feltételeinek biztosítására vonatkozó előírások betartásában
  • Munkavédelmi oktatási anyagok összeállítása
  • Kapcsolattartás a felügyeleti szervekkel és az érintett hatóságokkal, valamint adatszolgáltatás
  • Részvétel megbeszéléseken, kockázatelemzésekben és a riportálásban
  • Munkavédelmi auditok és azok akció terveinek szervezése

Amilyen ismeretekkel és készségekkel biztosan rendelkezel:

  • Munkavédelmi technikus végzettség
  • Termelő cégnél szerzett, minimum 2-3 éves szakmai tapasztalat
  • B kategóriás jogosítvány
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás
  • Jó problémamegoldó készség és proaktív gondolkodás

Előnyt jelent:

  • Környezetvédelmi végzettség
  • Tűzvédelmi előadói képesítés

Amivel jutalmazzuk tudásodat:

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Folyamatos szakmai képzések
  • Felelősség, kihívást jelentő feladatok
  • Szakmai nyelv fejlesztésének lehetősége multinacionális munkakörnyezetben

Munkavégzés helye:

  • Győr-Moson-Sopron megye

Ha szimpatikusak a fent leírtak, és megfelelsz az elvárásoknak, küldd el pályázatod a jelentkezem gombra kattintva.

Közvetítési nyilvántartási szám: BPM/01/3619-1/2015

Adatkezelési nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014

Cégnév: Work Force Kft.