Prohuman Zrt.
Globális piacvezető cég a lítium-akkumulátor szeparátor fólia gyártás területén. Zöldmezős beruházásként szakmai fejlődési és előmeneteli lehetőséget biztosítunk minden dolgozónknak. Kollégáink szakértelmét és lelkesedését kiemelkedő alapbérrel és széles körű Cafeteria csomaggal honoráljuk.

Munkavédelmi mérnök

Főbb feladatok, munkák:

  • Felelősség a EHS rendszerek fejlesztéséért és üzemeltetéséért a cégcsoport és a magyar jogszabályok alapján
  • Új gépek/berendezések munkavédelmi szempontú értékelése és üzembe helyezése
  • Kockázatértékelés és -becslés előkészítése és frissítése, valamint a foglalkozás-egészségügyi szolgálattal való együttműködés
  • Egyéni védőeszköz juttatás rendjének elkészítése
  • Munkavédelmi oktatási anyagok, tematikák elkészítése, ismétlődő és rendkívüli oktatások megtartása, dokumentálása
  • Az MEBIR / MSZ 45001:2018, MSZ EN ISO14001 szabványoknak megfelelő rendszerek kialakítása és a hozzájuk kapcsolódó auditok irányítása
  • Nem megfelelőségek kezelése és akcióterv kidolgozása
  • Emellett a munkakör további, a szakmai gyakorlatban megszokott feladatokat is magában foglal
  • Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Munkavédelmi szakmérnöki tapasztalat
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • Amit kínálunk:

  • Zöldmezős beruházás induló csapatának tagjaként a céggel együtt való fejlődés lehetősége
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Folyamatos szakmai és egyéb továbbképzési lehetőségek
  • Kiemelkedő bérezés és cafeteria csomag
  • Céges rendezvények
  • Jelentkezés az állásra:

    Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődésést, kérjük, küldje el jelentkezésést szakmai életrajzával ellátva.
    Cégnév: Prohuman Kft.