Munkavédelmi mérnök munkatársat

Feladatok:

  • Jogszabály és a vállalat által előírt munkavédelmi feladatok ellátása

  • Munkavédelmi oktatások tervezése, megtartása

  • Rendszeres munkavédelmi ellenőrzések, felülvizsgálatok végzése

  • A munkavédelemmel kapcsolatos jogszabályi előírások követése

  • Kapcsolattartás az illetékes hatóságokkal, partnerekkel, szükséges engedélyek beszerzése

  • Kockázatértékelések készítése, koordinálása

  • Munkabalesetek kivizsgálása, jelentése

  • Részvétel gépek, berendezések átvételében, üzembe helyezésében

  • Belső szabályozások készítése, aktualizálása

Elvárások:

  • OHSAS 18001 szabvány ismerete

  • Környezetvédelmi ismeretek

  • Auditálásban szerzett tapasztalat

  • Multinacionális környezetben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés,

  • Cafeteria,

  • Multinacionális környezet,

  • Kihívást jelentő, változatos mérnöki feladatok,

  • Fejlődési lehetőség,

  • Magas fokú önálló munkavégzés,

  • MODERN környezet, színvonalas vállalati háttér,

  • Határozatlan idejű munkaszerződés, saját állományban az első naptól,

  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség.

Egyéb információ az állásról:

Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire adatbázisába történő jelentkezésével, cégünk automatikusan Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi tájékoztatót, amely a következő linken tekinthető meg: Adatvédelmi tájékoztató

Referenciaszám: c53068
Cégnév: Pannonjob Kft.
Kapcsolattartó: Bosnyák Mercédesz