Feladatok

  • A munkaerő-forgalom kezelése (be-kiléptetés) és a munkaügyi adminisztráció ellátása (szerződések előkészítése, kezelése, nyilvántartása)
  • Részvétel az üres álláshelyek pályáztatásában, közzétételében – ehhez kapcsolódóan nyilvántartás vezetése a szabad álláshelyekről és kapacitásról, különös tekintettel a munkaerő-gazdálkodásra.
  •  Folyamatos kapcsolattartás az illetményszámfejtőkkel. A személyi anyagok kezelése, a személyügyi nyilvántartások vezetése.
  • Statisztikai adatok készítése függvények alkalmazása.
  • Rendszeres és ad hoc adatszolgáltatások elkészítése a belső nyilvántartások és a KIRA számfejtő rendszerben történő lekérdezések adatai alapján
  • A belső szervezetrendszer és szabályozás ismerete és szakszerű alkalmazása, a jogszabályváltozások folyamatos figyelemmel követése és azok implementálása a gyakorlatban

Elvárások

  • Minimum középfokú szakirányú szakképzettséggel rendelkezik (személyügyi gazdálkodó/ügyintéző, humánerőforrás menedzser, munkaügyi ügyintéző)
  • Kiemelt szinten és gyakorlottan kezeli az Excel és Word alkalmazásokat, függvényeket, (kiemelten kezeli az Ms Office™ alkalmazásokat)
  • Gyakorlatiasan alkalmazza a Munka Törvénykönyve szabályait
  • Legalább 3 éves szakirányú szakmai tapasztalattal rendelkezik
  • A KIRA rendszert ismeri
  • Jó rendszerező készség jellemzi, precíz és betartja a határidőket
  • Statisztikai adatok készítésében gyakorlott
  • Empatikus és kiválóan kommunikál
  • Könnyen teremt kapcsolatot, együttműködő, lojális

Előnyt jelent

  • Dolgozott költségvetési intézménynél a Magyar Államkincstárral együttműködésben
  • Angol nyelvtudással rendelkezik
  •  Bér és/vagy társadalombiztosítási referensi OKJ szakképzettséggel rendelkezik.
  • Felsőfokú szakirányú végzettséggel rendelkezik
  • Munkajogi gyakorlata van

Amit kínálunk

  • Kiemelt kulturális intézményben való munkavégzés
  • Kiszámítható jövedelem, stabil munkahely, támogató légkör
  • A munkavégzés helye Budapest szívében található, így könnyen megközelíthető
  • közigazgatási határon kívülről történő munkába járás és a helyi közlekedés támogatása
  • Tanulás és fejlődés lehetősége szakmai továbbképzések által
  • A Szépművészeti Múzeum és tagintézményei kiállításainak megtekintése, a megtekintéshez kedvezmények családtagok részére is

Magyar nyelvű szakmai önéletrajz. Bruttó bérigény megjelölése. Nyilatkozat arról, hogy a pályázó a pályázati eljárással összefüggésben hozzájárul adatai megismeréséhez. Elektronikus úton MÜ/8-38/2024/211 azonosító számon a Szépművészeti Múzeum részére.