Feladatok

Szeretnél egy olyan csapatban dolgozni, ahol a számok igazán számítanak? Ha otthon vagy a munkaügy és a bérszámfejtés világában, illetve szereted a kihívásokat, akkor lehet, hogy Te vagy az, akit keresünk!

Kik vagyunk mi?

15 éve munkaerő-kölcsönzéssel foglalkozó, dinamikusan fejlődő debreceni székhelyű cég vagyunk, amely számára kiemelten fontos a precizitás és az innováció. Nálunk nem csak egy láncszem leszel a gépezetben, hanem aktív részese egy barátságos, támogató közösségnek.

Feladatok:
  • A munkaviszonnyal kapcsolatos teljes körű munkaügyi-, bér és TB ügyintézés munkaidőkeretben foglalkoztatottak részére
  • Munkaviszony létesítésével, megszüntetésével kapcsolatos teljeskörű ügyintézés
  • Hóközi és hóvégi bérszámfejtés elkészítése:
    • bérfeladások elkészítése, adóbevallásokhoz adatátvitel előkészítése
    • rendszeres és nem rendszeres bérelemek, egyéb juttatások elszámolása
    • bérszámfejtéssel kapcsolatos adatszolgáltatások, kimutatások, statisztikák, havi és éves jelentések készítése
    • bérszámfejtési hibákhoz kapcsolódó esetek (béreltérések) ellenőrzése, hibák feltárása
  • Személyügyi adatbázis naprakészen tartása
  • Belső és külső adatszolgáltatás:
    • Munkaügyi nyilvántartások vezetése
    • Munkáltatói igazolások, adóigazolások kiadása
    • Adóbevallások, NAV nyomtatványok elkészítése
  • Jogszabályi ismeretek folyamatos naprakész szinten tartása és alkalmazása, jogszabály változások követése
  • Harmadik országbeli munkavállalók foglalkoztatását érintő jogszabályok alkalmazása
  • Kapcsolattartás a munkavállalókkal, társosztályokkal, szolgáltató partnerekkel, vállalati jogásszal és a hatóságokkal

Elvárások

  • Szakirányú végzettség (Bér és TB ügyintéző végzettség)
  • Legalább 3-5 év kifizetőhelyi tapasztalat
  • A vonatkozó (munkajogi, társadalombiztosítási, adó) jogszabályok naprakész ismerete
  • Önállóság, terhelhetőség
  • Nagyfokú precizitás, diszkréció
  • Jó kapcsolatteremtő és kommunikációs készség, empátia
  • Microsoft Office használat

Előnyt jelent

  • Felsőfokú végzettség

Amit kínálunk

  • Stabil fizetés
  • Modern irodai környezet, ahol a munka és a magánélet egyensúlya valóban fontos
  • Barátságos és támogató munkahelyi légkör
  • Szabad hétvége
  • Családias hangulat

Céginformáció

Magán-munkaközvetítő engedély szám: HB/09-FOGL/002985-7/2023
Munkaerő-kölcsönző engedély szám: HB/09-FOGL/002989-4/2023

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérjük csatolja a fényképes önéletrajzát!