Formel D Magyarország Kft.
Formel D az autóipar és az alkatrészellátó ipar globális szolgáltatója. Átfogó koncepciókat és testreszabott megoldásokat dolgozunk ki a minőségbiztosítás és a folyamatoptimalizálás érdekében a teljes autóipari értéklánc mentén – a termékfejlesztéstől a gyártáson át az értékesítés utáni szolgálatásokig.

Most a magyarországi operáció központi irodájába keressük új kollégánkat!

Munkaügyes, Bérszámfejtő TB-ügyintéző

Főbb feladatok, munkák

  • Bérszámfejtés Kulcs-Bér programban (fehér- és kékgallérosok munkavállalók; telephelyenként különböző munkarend; munkaidőkeret);
  • Kifizetőhelyi TB ügyintézés;
  • Hatósági bevallások, statisztikák, adatközlések stb elkészítése;
  • Munkaügyi dokumentumok elkészítése (munkaszerződés, munkaszerződés módosítás, munkaköri leírás, nyilatkozatok stb.);
  • Munkavállalókkal kapcsolatos adatbázisok kezelése, belső riportok készítése;
  • Napi szintű kapcsolattartás a projekt telephelyekkel, HR-rel, Toborzással és Pénzüggyel;
  • Vezetők és munkatársak támogatása munkaügyi kérdésekben.

Az álláshoz tartozó elvárások

  • Bérszámfejtő és TB-ügyintézői képesítés;
  • Releváns munkatapasztalat (munkaügy, bérszámfejtés és TB-ügyintézés területén);
  • Alapos munkajogi, munkaügyi, TB ismeretek;
  • MS Office programok felhasználói szintű ismerete;
  • Csapatjátékos;
  • Kiváló kommunikációs készség szóban és írásban egyaránt;
  • Pontos, precíz munkavégzés;
  • Önálló problémamegoldó képesség;
  • Stressztűrés és terhelhetőség.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent

  • Középfokú (B2) angol nyelvtudás szóban és írásban;
  • Kulcs-Bér program felhasználói szintű ismerete;
  • Munkaerő-kölcsönzéssel és -közvetítéssel kapcsolatos tapasztalat.

Amit kínálunk

  • Munkábajárási támogatás
  • Próbaidő után: cafeteria, AYCM kártya (L csomag)
  • Biztos, hosszútávú lehetőség egy dinamikusan növekedő cég motivált és jól működő csapatában;
  • Nagy nemzetközi cégcsoport, de autonóm, családias helyi csapat;
  • Határozatlan idejű munkaviszony;
  • Szakmai fejlődési lehetőség;
  • Modern irodai környezet, kiváló megközelítéssel;
  • Részben otthoni munkavégzés lehetősége.

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Adminisztrátor, Dokumentumkezelő
  • HR, Munkaügy
  • Bérszámfejtés, TB ügyintézés
  • HR adminisztráció

A jelentkezéseket fizetési igénnyel és legkorábbi kezdési dátummal megjelölt önéletrajzokkal várjuk.
Cégnév: Formel D Magyarország Kft.