Feladatok:

  • Támogatja a munkavédelmi politika végrehajtását, valamint a munkahelyi egészségvédelem és biztonság irányítási rendszer működését

  • Kiértékeli a jogszabályi megfelelést a szervezet működése, a munkavállalók és harmadik felek által végzett tevékenységekre vonatkozóan

  • Elvégzi a munkavédelmi kockázatelemzéseket, követi a kockázatcsökkentési tervek megvalósulását

  • Kidolgozza és karbantartja a munkaegészségügyi előírásokat

  • Gondoskodik a munkavédelmi mérések megvalósulásáról

  • Kezeli a munkaegészségügyi és a kémiai biztonsággal összefüggő feladatokat

  • Aktívan részt vesz az esetleges balesetek, kvázi balesetek és a nem biztonságos körülmények kivizsgálásában és követésében

  • Meghatározza az egyéni és kollektív védőeszközöket, kidolgozza azok ellenőrzési ütemtervét

  • A munkaegészségügyi témaköröket a szervezeten belül oktatja

Elvárások:

  • Felsőfokú munkavédelmi szakmérnöki végzettség

  • Munkavédelmi területen, termelői környezetben szerzett releváns szakmai tapasztalat (legalább 5 év)

  • Aktív, legalább középszintű angol nyelvtudás, írásban és szóban egyaránt

  • MS Office magabiztos ismerete

  • Határozott fellépés, jó kommunikációs és problémamegoldó készségek, rendszerszemlélet, kezdeményezőkészség, rugalmasság

Amit kínálunk:

  • Határozatlan idejű, teljes munkaidős munkaszerződés

  • Versenyképes jövedelem és egyéb juttatások

  • Változatos, önálló, felelősségteljes munkakör

  • Aktív szerepvállalás számos nagy jelentőségű projektünkben

  • Stabil, nemzetközi hátterű vállalat

Egyéb információ az állásról:

Munkaidő: H-P: 7:00-15:20

Munkavégzés helye: Százhalombatta

Cégnév: Work Force Kft.
Kapcsolattartó: Pásziczki Fanni