MVM Égáz-Dégáz Földgázhálózati Zrt.
A több mint 17 ezer munkavállalót foglalkoztató MVM csoport a hazai energetikai szolgáltatások minden területén jelen van, hogy Magyarország energiaellátása folyamatos és biztonságos legyen.

Működés digitalizációs projektvezető

Feladatok

  • Az üzleti és a fejlesztési oldal összekapcsolása, fejlesztési igények és követelmények egyeztetése
  • Projektmegvalósítási tervek elkészítése, projekt költségek felmérése, dokumentálása
  • Projektekhez szükséges adminisztrációs feladatok elvégzése, utánkövetése
  • POB jegyzőkönyv vezetése
  • Road map, ütemezés karbantartása
  • PAO anyagok karbantartása
  • Meetingek szervezése, emlékeztetők készítése
  • Összefoglaló prezentációk és egyéb szükséges adatok, információk készítése/átadása a menedzsment felé
  • Változásmenedzsment, üzemeltetés szerepkörök vizsgálata, utánkövetése
  • Projekt teljes időtartama alatt a belső fejlesztői csapat koordinálása, folyamatos riportolás a vezetőség felé
  • Honlap konszolidáció, domainek racionalizálása

Amit kérünk

  • Felsőfokú végzettség, legalább 8 év szakmai tapasztalat
  • 3- 5 év projektvezetői tapasztalat vállalati környezetben
  • Magas szintű MS Office és projektmenedzsment támogató eszközismeret
  • Kiváló kommunikációs és csapatmunkában való együttműködési készség
  • Határozott fellépés, jó szervezőkészség
  • Menedzsment szemlélet és ügyfélközpontú hozzáállás
  • B kategóriás jogosítvány és vezetési gyakorlat

Miért jó nálunk dolgozni?

  • Teljesítmény alapján prémium vagy bónusz
  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőségek (tréningek, konferenciák)
  • Széles körű béren kívüli juttatási csomag (cafeteria, egészségbiztosítás, kockázati balesetbiztosítás)
  • Üdülési, sportolási lehetőségek, rendezvények
  • Kiemelkedő teljesítmény jutalmazása
  • Rugalmas munkaidő
  • Vállalati szabadidős és szakmai rendezvények

Állás, munka területe(i):

  • Üzleti támogató központok
  • Projektmenedzsment
Cégnév: MVM Égáz-Dégáz Földgázhálózati Zrt.