Feladatok

      • Szerszámcserék lebonyolítása, gépindítások, gépindítások dokumentálása
      • Szerszámpróbák lebonyolítása és dokumentálása
      • A termékek minőségének, a gépek állapotának folyamatos ellenőrzése
      • Gyártást kiszolgáló robotok kezelése
      • Felettes vezető felé folyamatos adatszolgáltatás

Elvárások

  • Megbízhatóság, pontos munkavégzés
  • Kettő, illetve Három műszakos munkavégzés vállalása
  • Minimum 3-5 éves szakmai tapasztalat
  • Képesség a termékeket érintő döntések meghozatalára
  • Önálló, felelősségteljes és igényes munkavégzés

Előnyt jelent

  • Szakirányú végzettség
  • Autóipari termelési területen szerzett tapasztalat
  • Robotprogramozásban szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Családias, fiatalos légkört, modern klimatizált környezetet,
  • Új gépeken történő munkavégzés
  • Stabil vállalati hátteret,
  • Izgalmas, új projektekben és gyártási technológiák bevezetésében való részvételt
  • Versenyképes fizetés

Céginformáció

Az AE-Plasztik Zrt. 100% magyar tulajdonú, 2008-ban teljes jogutódlással létrejött nagyvállalat. Főbb termékei közé autóipari műanyag alkatrészek és szerelvények tartoznak. A vállalat által alkalmazott technológiák közé műanyag fröccsöntés, kézi és gépi szerelés, tamponnyomás, gyorsprés tartozik.

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérem töltse fel önéletrajzát.