Prohuman Zrt.
Műanyagiparban tevékenykedő autóipari partnercégünk részére keresünk műanyagipari folyamatmérnök csoportvezető munkatársat!

Műanyagipari folyamatmérnök csoportvezető

Főbb feladatok, munkák:

  • Új termék bevezetése, új szerszámok és alapanyagok bemintázása, kiértékelése
  • AWETA csapat (gépbeállítók, technikusok, technológusok) vezetése, strukturális felépítése, képzése
  • Műszakbeosztások, szabadság tervek készítése
  • Beruházások tervezése, kidolgozása
  • Ciklusidők csökkentése, fröccsöntési paraméterek optimalizálása, selejtcsökkentés
  • Akciók meghatározása, prezentációk készítése, riportálása
  • Társterületekkel történő aktív kapcsolattartás
  • Robotrendszerek beállítása
  • Gyártási zavarok, hibák elhárítása, kiküszöbölése
  • Folyamat FMEA támogatása
  • Termelés és munkafolyamatok dokumentálása VDA 6.1, DIN ISO 9001, QS 9000 és ISO TS16949 szerint
  • Robotkiszedő fejek tervezésében/építésében való részvétel, folyamat koordinálása
  • Szerszámcsere folyamat optimalizálása
  • Fröccsgépek és perifériák telepítésének szakmai koordinálása
  • Auditokon, vevői látogatásokon történő aktív részvétel
  • Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Felsőfokú műszaki (gépészmérnök, műanyagtechnológiai mérnök) végzettség
  • Min. 5 év fröccsöntő mérnök/technológus tapasztalat
  • Vezetői tapasztalat
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Autóipari szabványok (IATF, VDA ismerete)
  • Amit kínálunk:

  • Versenyképes bérezés
  • Kiemelkedő bejárási támogatás
  • Bónusz- és prémiumrendszer
  • Lakhatási támogatás
  • 13. havi fizetés
  • Jelentkezés az állásra:

    Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésed, jelentkezz önéletrajzoddal!
    Cégnév: Prohuman Kft.