Prohuman Zrt.
Műanyagiparban tevékenykedő autóipari partnercégünk részére keresünk műanyagipari folyamatmérnök munkatársat!

Műanyagipari folyamatmérnök

Főbb feladatok, munkák:

  • Új termék bevezetése, bemintázások kiértékelése
  • Szerszámátvétel (Európa és Ázsia területén)
  • Új szerszámok és anyagok bemintázása, beállítása
  • Robotrendszerek installálása, beállítása
  • Termelés és munkafolyamatok dokumentálása VDA 6.1, DIN ISO 9001, QS 9000 és IATF 16949 szerint
  • Robotkiszedő fejek tervezése és építése
  • Gyártásoptimalizálás
  • Szerszámcsere folyamat optimalizálása, SMED
  • Gyártási zavarok, hibák elhárítása, kiküszöbölése
  • Technikusok és gépbeállítók oktatása és képzése
  • Termékminőség felügyelete
  • Javaslatok előterjesztése az alkalmazott eljárások, módszerek optimalizálásával kapcsolatban
  • Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Mérnöki végzettség - műanyag szakirány
  • Tárgyalóképes német és / vagy angol nyelvismeret (szóban és írásban egyaránt!)
  • Fröccsöntés területén szerzett több éves tapasztalat
  • Autóipari minőségügyi szabványok ismerete
  • Amit kínálunk:

  • Versenyképes bérezés
  • Kiemelkedő bejárási támogatás
  • Bónusz- és prémiumrendszer
  • Lakhatási támogatás
  • 13. havi fizetés
  • Jelentkezés az állásra:

    Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésed, jelentkezz önéletrajzoddal!
    Cégnév: Prohuman Kft.