Feladatok

  • Motorkerékpár értékesítési folyamat teljes körű lebonyolítása
  •  A cég és a márkák hiteles, szakmai képviselete
  • Az ügyfélkapcsolati (CRM) rendszer kezelése
  • Ügyfeleink, érdeklődőink udvarias, magas színvonalon történő kiszolgálása
  • Értékesítéshez kapcsolódó adminisztrációs feladatok elvégzése
  • Rendezvényeken történő közreműködés

Elvárások

  • Minimum középfokú végzettség,
  •  MS Office ismeret
  • A, de legalább A2 kategóriás vezetői engedély , vezetési rutin
  • Eredményorientált, kereskedői szemlélet
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Terhelhetőség
  • Kulturált rendezett megjelenés, határozott fellépés
  • "Értékesítői véna"

Előnyt jelent

  • Műszaki és/vagy pénzügyi ismeretek
  • Kereskedelmi területen szerzett tapasztalat
  • Autói, vagy motoriparban eltöltött tapasztalat

Amit kínálunk

  • Stabil munkahelyet biztosítunk
  • Rendezett jogviszonyt
  • Versenyképes jövedelmet
  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőséget
  • Igényes munkakörnyezetet
  • Fiatalos munkahelyi légkört

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Kávézó
  • Zuhanyzási lehetőség
  • Céges rendezvények
  • Kerékpártároló
  • Parkoló
  • Kutyabarát
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

A 42 éve alakult Kalmár Motor Kft. jelenleg három márkaképviseletet lát el, a Yamaha, a Suzuki, valamint a Kawasaki termékek forgalmazását, márkaszervizelését végzi. A Yamaha teljes termékkínálatát forgalmazza, beleértve a vízi, (csónakmotor, jet-ski, hajótest), ATV (quad, gumikerekes kistraktor) és a kétkerekű motorkerékpárok.
Széles választékban forgalmazunk motoros ruházati és műszaki kiegészítőket is, Délmagyarország egyik legnagyobb motoros áruháza vagyunk.
Bosch Car Service márkafüggetlen autó, és a fent említett három japán motor gyártó márkaszervizét működtetjük.
A Nemzeti Közlekedési Hatóság szerződéses partnerei vagyunk a gépjárművek vizsgáztatása, és eredetvizsgálása tekintetében.

Kérjük, hogy magyar nyelvű, fényképes önéletrajzát küldje el nekünk! Megkérem, hogy csak akkor jelentkezzen, ha az elvárás mezőben leírtaknak maradéktalanul megfelel! Motoros jogosítvány, motorozás szeretete alapfeltétel!!!!
Cégnév: KALMÁR MOTOR KFT