Feladatok

A Séf Asztala belvárosi étterem-kávézójának csapatába keressük MOSOGATÓ-TAKARÍTÓ kollégánkat!

Munkavégzés helye: Budapest, V. kerület, Kossuth Lajos tér 6.

Feladataid lesznek:
  • a konyha, üzemi területek, vendégtér és mosdók tisztán tartása, takarítása
  • fehér- és feketeedények mosogatása

Elvárások

Az ideális jelölt:
  • van tapasztalata hasonló munkakörben
  • igényes önmagára és környezetére egyaránt
  • csapatjátékos

Amit kínálunk

  • heti 4 vagy 5 munkanap, napi 10 vagy 12 óra
  • előre tervezhető beosztás
  • fizetés havonta, utalással (napi/heti kifizetés nem lehetséges)
  • havi nettó 350.000 Ft fizetés
  • ünnepnapokon 100%-os bérpótlék
  • karácsonykor és újévkor nem dolgozunk!
  • fizetett szabadság (a törvényben meghatározott mértékben)
  • napi étkezés, kávé, ásványvíz biztosítása
  • munkaruházat
  • kedvezmény több vendéglátó egységünkben

Munkahelyi extrák

  • Zuhanyzási lehetőség
  • Ingyen kávé, üdítő
  • Ingyen ebéd

Cégnév: Séf Asztala Étterem Kft.