Feladatok

Humán molekuláris diagnosztikával foglalkozó cég molekuláris laboratóriumi asszisztens munkatársat keres azonnali kezdéssel, teljes munkaidőben.

Főbb feladatok:
  • Teljes diagnosztikai munkafolyamatban való közreműködés:
    • humán diagnosztikai minták érkeztetése;
    • preanalitikai feladatok;
    • DNS/RNS izolálás manuálisan vagy folyadékkezelő automatákkal;
    • qPCR összemérés manuálisan vagy folyadékkezelő automatákkal;
  • Jegyzőkönyvek készítése minőségirányítási szempontok szerint.

Elvárások

Az álláshoz tartozó elvárások:
Érettségi és legalább középfokú releváns végzettség (egészségügyi, biotechnológiai, biológus, stb.);
Molekuláris laboratóriumi tapasztalat, különös tekintettel a real-time PCR technológiai ismeretekre;
Általános minőségirányítási ismeretek;
Magabiztos, készségszintű számítógépes ismeretek (Word, Excel);
Lelkiismeretes, precíz munkavégzés, koncentrációs készség, önállóság.

Amit kínálunk

Modern diagnosztikai eljárások megismerése;
Munkavégzés egy dinamikus, fejlődő csapatban.

Céginformáció

Munkavégzés helye: Budapest

A jelentkezőktől magyar nyelvű önéletrajzot, vlamint motivációs levelet várunk a fizetési igény megjelölésével, amely részletezi a korábbi szakmai tapasztalatokat, valamint a személyes motivációt.
Cégnév: Neumann Diagnostics Kft.