Azon dolgozunk, hogy útdíjfizetési szolgáltatásainkat a közutakat használók hasznosnak és értékesnek tartsák, valamint innovatív megoldásainkkal hozzájáruljunk az ország közlekedésének fejlesztéséhez.

Összetartó csapatunkba

Mobil adatgyűjtési munkatársat

keresünk határozatlan időtartamra, folyamatos 3 műszakos munkarendbe, BICSKEI telephelyünkre

Főbb feladatok:

  • Mobil kamerás adatgyűjtési tevékenység végzése a gyorsforgalmi utak és főútvonalak díjköteles szakaszain, a jóváhagyott menetrend alapján
  • A jogosulatlan úthasználat detektálásához kapcsolódó feladatok szabályszerű elvégzése az adatgyűjtések során
  • Az adatgyűjtési tevékenységhez tartozó adminisztratív feladatok szakszerű ellátása, problémás esetek előírásoknak megfelelő kezelése
  • Az illetékesek (diszpécserek, vezetők) informálása az autópályán, főútvonalon történő megszokottól eltérő eseményekről
  • Útbaigazító és felvilágosító tevékenység ellátása az autósok részére

Ideális jelölt az alábbi képességekkel, készségekkel rendelkezik:

  • Középfokú végzettség (érettségi bizonyítvány)
  • B kategóriás jogosítvány (gépkocsivezetési tapasztalattal)
  • MS Office programok felhasználói szintű ismerete
  • Önálló szabálykövető munkavégzés
  • Monotónia-tűrés

Előnyt jelent:

  • Angol vagy német nyelvtudás

Munkavégzés helye:

Bicske Autópálya mérnökség (M1 38 km jobb oldali felhajtó)

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésedet, kérjük, küldd el fizetési igényedet is tartalmazó magyar nyelvű önéletrajzodat a „Jelentkezem” gomb megnyomásával.

Jelentkezésed megküldésével hozzájárulsz ahhoz, hogy az önéletrajzodban megadott adatokat a NÚSZ Zrt. nemzetiutdij. hu weboldalán az Adatvédelem menüpont 2.5 pontjában elhelyezett adatvédelmi tájékoztatóban meghatározottak szerint kezelje, abból a célból, hogy az állásajánlatra történő kiválasztást lebonyolítsa. Ezen hozzájárulásodat bármikor, indokolás nélkül visszavonhatod, elektronikus levéllel.

Amit biztosítunk:

  • Kiemelkedő béren kívüli juttatások
  • Együttműködő csapat
  • Védőruházat biztosítása, a közterületen történő munkavégzés miatt
  • Stabilitás és kiszámíthatóság

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Adatrögzítő
  • Adminisztrátor, Dokumentumkezelő