Feladatok

  • A mintabolt napi működésének irányítása, beleértve az értékesítési tevékenységek koordinálását
  • A direct sales csapat vezetése és motiválása, a napi túraútvonalak és feladatok megszervezése és ellenőrzése
  • Új partneri kapcsolatok kiépítése és a meglévők ápolása
  • A disztribúció növelése és az értékesítési célok elérése
  • Rendszeres riportálás a vezetőség felé az értékesítési eredményekről és a csapat teljesítményéről
  • Piaci trendek és versenytársak elemzése

Elvárások

  • Kereskedelmi, gazdasági vagy marketing szakirányú végzettség
  • Legalább 3 év releváns szakmai tapssztalat értékesítési vagy üzletvezwtői pozícióban
  • B kategóriás jogosítvány és mobilitás a napi túravonalak teljesítéséhez

Előnyt jelent

  • Vezetői képességek és csapatirányítási tapasztalat
  • Rugalmas, dinamikus személyiség, aki képes gyorsan alkalmazkodni a változó körülményekhez
  • Kiváló kommunikációs és szervezési készségek

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Barátságos éstámogató munkahelyi környezet
  • Modern eszközök és erőforrások a hatékony munkavégzéshez

Céginformáció

A Várda-Drink Zrt egy dinamikusan fejlődő szeszesitalokat gyártó vállalat keres új munkatársakat mintabolti és direct sales csoportvezetői pozícióba, Vállalatunk elkötelezett a minőségi alkoholos italok előállítása és forgalmazása iránt. Célunk,hogy vevőink számára mindig a legjobbat nyújtsuk. Ha ön is osztja ezt az elkötelezettséget és rendelkezik vezetői tapasztalattal, akkor várjuk jelentkezését.

Kérjük csatolja fényképes, magyar nyelvű önéletrajzát!

Cégnév: VÁRDA-DRINK Zrt.