Magyar Közút Nonprofit Zrt.

minőségvizsgálati munkatárs

A Magyar Közút Nonprofit Zrt., dolgozói létszáma és gazdasági mutatói alapján egyike az ország első tíz állami vállalatának. Ha bennfentesként akarod szelni a hazai közutakat és szívesen dolgoznál egy biztonságos, családbarát, innovációra nyitott, nagymúltú cégnél, tudj meg többet álláshirdetésünkből. Egy csapatként azon dolgozunk, hogy a közúti közlekedésben résztvevők utazási élményét jobbá tegyük.  6000-en már a Közutat választották, legyél te a következő!
#legyelteiskozutas

Az alábbi feladatokban számítunk rád:

Az országos közúthálózaton, azok műtárgyain és tartozékain megvalósuló karbantartási munkáknál, valamint a jogszabály alapján hatósági engedélyhez kötött építési beruházásoknál, az építőipari kivitelezési tevékenység minőségi megfelelőségének ellenőrzésére vonatkozó ellenőrző vizsgálati feladatok ellátása, az érvényes szabványokban és útügyi műszaki előírásokban megfogalmazott követelmények teljesítésére.- BETANULÁS UTÁN LABORATÓRIUMI VIZSGÁLATOKHOZ SZÜKSÉGES MINTAELŐKÉSZÍTÉS, BELSŐ ANYAGMOZGATÁS, MINTA BEKÉSZÍTÉS ÉS EGYÉB KIEGÉSZÍTŐ TEVÉKENYSÉG * betanulás után laboratóriumi vizsgálatok elvégzése, mérési adatok feldolgozása * betanulás után eseti utasítás szerint közreműködés az építési helyszíneken végzett vizsgálatok, mintavételek elvégzésében * munkájával kapcsolatban műszaki és személyi adminisztráció elvégzése

Előnyt jelent, ha

  • min. „B” és/vagy „E” kategóriájú járművezetői engedély; * út- és hídépítő minőségvizsgálat laboratóriumi tevékenység; * építőipari kivitelezői tevékenység * SAP ismeretek
  • Amit kínálunk

  • önálló, felelősségteljes munkakörben dolgozhatsz egy családbarát munkahelyen,
  • ahol vállalati rendezvények és sportprogramok segítik a csapatszellem kialakulását
  • fizetés versenyképes, plusz juttatási csomag
  • számos izgalmas dologgal találkozhatsz, melyet eddig biztosan nem tudtál/nem gondoltál a Közútról
  • a közutas életérzésért látogass el Face- és Insta-oldalunkra! Pontos információkat a oldalon találsz!
  • Állás, munka területe(i):

    • Mérnök
    • Vegyészmérnök
    • Gyártás, Termelés
    • Laboros

    Kérjük, pályázatát a jelentkezem gombra kattintva küldje el.