Feladatok

  • A minőségügyi rendszer folyamatos működtetése, fejlesztése és felügyelete.
  • A minőségügyi rendszer működését szabályozó eljárások és utasítások elkészítése, karbantartása.
  • Hazai és nemzetközi gyógyszeripari minőségügyi irányelvek alkalmazása, hiányosságok/eltérések felülvizsgálata, új elvárásokbevezetése a telephely specifikus folyamatok figyelembevételével.
  • Hazai és külföldi hatósági inspekciókra való felkészülés.
  • Dokumentáció Menedzsment beleértve a periódikus felülvizsgálatok, archiválás folyamatát.
  • Globál szintű eszkalálás kritikus minőségügyi és megfelelőségi eltérés eseteiben, szükséges dokumentumok felülvizsgálata és kapcsolattartás a globális felelősökkel.
  • Változtatás Menedzsment beleértve a hatás- és kockázatértékelést.
  • Felügyeli, karbantartja és fejleszti az Eltérés Menedzsmentet beleértve a kivizsgálásokat, CAPA-kat és hatékonyság vizsgálatokat.
  • Berendezések kvalifikálása, validálások, tisztítás validálások, számítógépes rendszerek validálásának és revalidálásának minőségügyi felügyelete.
  • Vevői és beszállítói szerződések minőségügyi szempontból történő véleményezése.
  • Hatóanyag regisztrációhoz szükséges dokumentációk elkészítése és egyéb törzskönyvezési dokumentumok értékelése minőségügyi szempontból.
  • Felügyeli, karbantartja és fejleszti az Oktatási rendszert.
  • Vezeti a Minőségügyi Tanács havi üléseit, bemutatja a telephely Minőségügyi teljesítményét és fejlesztési akciókat javasol.

Elvárások

  • Természettudományos felsőfokú végzettség
  • 5+ év gyógyszeripari/orvosi segédeszköz tapasztalat, ebből 2-3 év vezetői gyakorlat
  • Aktív kommunikációképes angol nyelvtudás
  • Magas szintű tárgyalási és kommunikációs készség
  • Felhasználói szintű informatikai ismeretek

Amit kínálunk

  • Nemzetközi nagyvállalat biztos háttere
  • Versenyképes jövedelem, széleskörű béren kívüli juttatási rendszer
  • Folyamatos szakmai fejlődés, képzés lehetősége
  • Csúcstechnológia és dinamikus csapatszellem

Céginformáció

A TAPI  a hatóanyaggyártás (API) vezető nemzetközi beszállítója. Az iparág legszélesebb portfóliójával rendelkezünk, amely több mint 350 API terméket tartalmaz. A világ vezető API beszállítójaként támogatjuk a top 50 globális gyógyszeripari vállalat 80%-át. Büszkék vagyunk több, mint 80 éves múltunkra a generikus API üzletágban, és arra, hogy az egyik legmegbízhatóbb API beszállítónak tartanak bennünket. Tapasztalatunk, szakértelmünk, technológiáink és kivételes ügyfélszolgálatunk lehetővé teszik számunkra, hogy az iparág élén járjunk.
Sikerünk kulcsa a munkatársainkban rejlik. Az izraeli központú TAPI több, mint 4000 szakembert foglalkoztat 14 telephelyen világszerte. Csúcstechnológiájú gyártóüzemeink Olaszországban, Magyarországon, Csehországban, Horvátországban, Izraelben, Mexikóban és Indiában találhatóak. Jelentős K+F befektetéseinkkel lehetővé tesszük az új termékek időben történő bevezetését a piacra.