Feladatok

  • Termékspecifikációk, gyártmánylapok, címkék készítése, vonalkódok készítése
  • Élelmiszerjogi változások nyomonkövetése
  • Értékesítési csapat támogatása: termék specifikációk és minőségirányításhoz kapcsolódó adatok feltöltése ügyfeleink online felületeire
  • Vevői panaszok kivizsgálása (hazai gyártású és import termékek esetén)
  • Minőségirányítási csapat támogatása, részvétel a szigetszentmiklósi üzem IFS kialakításában és fenntartásában
  • HACCP, IFS team tag

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség élelmiszeripari mérnöki, élelmiszeripari minőségirányítási mérnöki vagy hasonló területen
  • Legalább 2 év élelmiszeripari tapasztalat
  • A jogszabályok és eljárások mélyreható ismerete
  • Jó elemző készség és képesség a kritikus gondolkodásra
  • Jó írásbeli és szóbeli kommunikációs készség angol és magyar nyelven
  • Jó szervezőkészség

Amit kínálunk

  • Cégautó, benzinkártyával
  • Mobiltelefon, laptop
  • Cafeteria
  • Családias hangulatú munkahely
  • Folyamatos szakmai tréningek
  • Fejlődési és karrier lehetőség

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Orvosi felügyelet
  • Zuhanyzási lehetőség
  • Céges rendezvények
  • Kerékpártároló
  • Parkoló
  • Ingyen kávé, üdítő
  • Ingyen reggeli

Céginformáció

A La Lorraine Bakery Group (LLBG) egy 100%-ban családi tulajdonban lévő belga vállalat, több mint 80 év tapasztalattal a malom- és sütőiparban. Nap mint nap több mint 5000 lelkes alkalmazottunk készíti és értékesíti kiváló minőségű pékáruinkat világszerte, több mint 35 országban.
Cégünk 1997 óta működik Magyarországon, jelenleg 3 üzemben folyik a gyártás: Szigetszentmiklóson, Dunaföldváron és Kétegyházán. 2022 óta a La Lorraine és az Első Magyar Pékpont-rendszer Kft egy cégként működik tovább, közös szervezettel és termékválasztékkal.
A La Lorraine Bakery Groupnál dolgozni annyit jelent, mint minden nap szenvedéllyel sütni friss, egészséges és ízletes pékáruinkat, tisztelve az embereket, termékeinket és bolygónkat. Készen állsz, hogy feltűrd az ingujjad?

Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését kérjük küldje el önéletrajzát, fizetési igényének és legkorábbi munkakezdési dátumának megjelölésével.

Cégnév: La Lorraine a.s.