Feladatok

  • A minőségügyi csapat munkájának támogatása
  • Mérőeszköz felügyelet támogatása
  • Dokumentációs rendszer kezelése
  • Mérési eredmények rögzítése, kiértékelése, statisztikai adatkezelés
  • Gyártással kapcsolatos minőségügyi dokumentumok kihelyezése

Elvárások

  • Folyamatban lévő műszaki tanulmányok nappali tagozaton, érvényes diákigazolvánnyal
  • MS Office, Windows felhasználói szint
  • Innovatív gondolkodás, nyitottság, kreativitás, proaktivitás
  • Készség csapatmunkára és önálló munkavégzésre egyaránt

Előnyt jelent

  • Német és/vagy angol nyelv középfokú szint

Amit kínálunk

  • Nemzetközi munkakörnyezet karrierlehetőséggel, izgalmas kihívásokkal és változatos feladatokkal
  • Szakmai és személyes fejlődés lehetőségének biztosítása

A "Jelentkezem" gombra kattintva küldd el elérhetőségeidet, és csatold fényképes önéletrajzodat is. Kérjük, csak abban az esetben jelentkezz, ha rendelkezel nappali tagozatos tanulói vagy hallgatói jogviszonnyal!

Cégnév: ME Iskolaszövetkezet