thyssenkrupp Components Technology Hungary Kft.

A thyssenkrupp konszern 155 000 munkavállalóval közel 80 országban van jelen. A gépjárműipar, a logisztika, a gyártechnológia és az acélgyártás területén és számos egyéb ágazatban tevékenykedünk. Nagy- és kisvállalkozások partnereként a világ minden táján a konstruktív együttműködést tartjuk szem előtt. Több, mint 200 éves ipari tapasztalattal és a legújabb csúcstechnológiával igazán hozzád illő, kihívásokkal teli pozíciót kínálunk számodra.

Minőségügyi mérnök (Debrecen)

Feladatok:

  • Minőségtervezés, minőségellenőrzés, minőségbiztosítás és minőségfejlesztés a rugók és stabilizátorok gyártó területén
  • Termelési folyamatok, minőségügyi mutatószámok figyelemmel kísérése, hibaköltségek csökkentése
  • Vevőspecifikus belső auditokon és önértékeléseken való részvétel
  • Hibák megszüntetése érdekében tett javító és megelőző intézkedések meghozatala nyomonkövetése multidiszciplinális csapatban
  • Belső reklamációk kezelése
  • Statisztikai folyamatszabályozás felügyelete
  • Minőségügyi oktatások, képzések megtartása
  • Minőségügyi dokumentációk készítése, karbantartása, fejlesztése
  • FMEA-n való részvétel
  • Szoros együttműködés a társterületekkel (mérnökség, karbantartás, termelés)

értékeljük a sokszínűséget

Nagyra értékeljük a sokszínűséget, így minden jelentkezőt üdvözlünk nemre, nemzetiségre, etnikai és társadalmi háttérre, vallási és egyéb meggyőződésre, fogyatékosságra, életkorra vagy szexuális irányultságra és identitásra való tekintet nélkül.

kapcsolati információk

Várjuk jelentkezésed, ha fontos számodra a német vállalati kultúrára jellemző kiszámítható, stabil munkahelyi háttér, és szakmailag is szeretnél előre lépni. Nálunk az érdekes feladatok mellett jó hangulatban és nemzetközi környezetben bontakoztathatod ki tehetségedet. Vállalatunk dinamikusan növekszik és lehetőséget kínál arra, hogy megismerkedj az autóipar legújabb fejlesztéseivel és megoldásaival.

Töltsd fel magyar és/vagy angol nyelvű önéletrajzodat, hogy téged is új munkatársaink között köszönthessünk debreceni gyárunkban!

Felkeltettük érdeklődésedet? Látogass el weboldalunkra, ahol további információt találsz rólunk:

Elvárások:

    • Felsőfokú műszaki végzettség
    • Autóipari minőségügyi szabványok általános ismerete (IATF 16949, VDA kötetek, AIAG kézikönyvek)
    • Autóipari OEM vevői követelmények általános ismerete (VW-Audi, BMW, JLR, Stellantis, Daimler, Volvo)
    • Az autóipari minőségügyi technikák alapos ismerete (APQP, FMEA, CP, SPC, MSA, elsőmintázási módszerek)
    • Szakértő a probmlémamegoldó módszerek alkalmazásában (8D módszer, Ishikawa analízis, 5 Miért?)
    • Minimum 3 éves autóipari minőségügyi tapasztalat
    • Középfokú angol nyelvtudás
    • MS Office és SAP-QM modul felhasználói ismeretek
    • LEAN folyamatok ismerete

Személyiség

    • Kiváló kommunikációs és interperszonális képességek
    • Proaktív attitűd, határozottság, önállóság
    • Jó problémamegoldó és szervező képesség
    • Rugalmasság, terhelhetőség
    • Pozitív szemléletmód

Kérjük, pályázatát a jelentkezem gombra kattintva küldje el.