Menton Jobs

Minőségügyi mérnök - Békés Vármegye

Csatlakozz hozzánk, és hasznosítsd szakértelmed a minőségügyi mérnökként Dévaványán! Ha szenvedélyed a minőségbiztosítás, szeretnél a folyamatosan fejlődni, akkor nálunk a helyed! Kiemelkedő bérezéssel és stabil karrierlehetőséggel várunk!

Feladatok, amikben számítunk Rád:

  • Vevői reklamációk kezelése

  • Beszállítói nemmegfelelőségek feltárása

  • Gyártási tevékenység folyamatos monitorozása

  • Beszállítófejlesztési folyamatokban történő aktív részvétel

  • Belső minőségbiztosítási folyamatok fejlesztése

  • Termék-ellenőrzési dokumentációk készítése

  • Selejt csökkentési projektekben aktív részvétel

Várjuk jelentkezésed, amennyiben az alábbiakban magadra ismersz:

  • Felsőfokú műszaki végzettség

  • Hasonló munkakörben / minőségirányítási területen szerzett tapasztalat (3-5 év)

  •  Angol és/vagy német nyelvtudás írásban és szóban

  •  Műszaki rajz olvasási készség

  • Mérőeszközök használata

Kiválasztásod során előnyben tudunk részesíteni, amennyiben:

  • Autóipari környezetben szerzett tapasztalat

  • SAP vállalatirányítási rendszerben szerzett tapasztalat

Munkarend:

Közvetítési nyilvántartási szám: PEM/01/002325-1/2017-854

Amit munkádért cserébe nyújtunk:

  • Kiemelkedő, átlagon felüli bérezés

  • Útiköltség támogatása

  • Hosszútávú, stabil munkalehetőség

  • Fejlődési lehetőség

Kérjük, pályázatát a jelentkezem gombra kattintva küldje el.