Feladatok

A Minőségügyi mérnök fő feladata biztosítani a gyártási folyamat során minden szükséges ellenőrzés megtörténjen a munkafolyamat elejétől a végéig, azért, hogy az ügyfelek kizárólag jó minőségű alkatrészeket kapjanak.

  • Az ügyféltől vagy belülről érkező igények kezelése, kapcsolattartás, kommunikáció,
  • A beszállítókkal való kapcsolattartás minőségügyi kérdésekben,
  • Vevői kapcsolattartás minőségi kérdések, termék- vagy folyamatváltozások esetén,
  • Részvétel a külső és belső auditok előkészítésében és végrehajtásában. Jelentések készítése, követése, ellenőrzése,
  • Folyamatközi és végellenőrzések követelményeinek meghatározása, a kapcsolódó utasítások elkészítése, kommunikálása és oktatása,
  • PPAP dokumentáció összeállítása az ügyfél felé, PPAP minták küldése és tárolása, aktív részvétel a próbagyártásban.
  • A gyártás, karbantartás csapat támogatása a problémamegoldó/hibakeresési tevékenységekben,
  • A gyártáshoz kapcsolódó dokumentumok (munkautasítások, ellenőrzési utasítások, CP, FMEA, layout stb.) létrehozása és frissítése,
  • Integrált minőségirányítási rendszer fenntartása és fejlesztése az IATF 16949, az ISO 9001 szabványoknak és egyéb ügyfélkövetelményeknek megfelelően,
  • Részvétel a folyamatos fejlesztési tevékenységekben.

Elvárások

  • Mérnöki diploma,
  • Minimum 3 év szakmai tapasztalat a minőségbiztosítás területén,
  • Kiemelkedő elemző és problémamegoldó készség,
  • IATF 16949 és ISO 9001 tanúsítási ismeretek,
  • Jó kommunikációs készség,
  • Pontos, precíz munkavégzés, eredményességre való törekvés, fejlődésre való hajlandóság,
  • Folyékony angol nyelvtudás szóban, írásban,
  • Számítógépes ismeretek MS Office, ERP.

Előnyt jelent

  • Autóiparban szerzett tapasztalat
  • Fogaskerékgyártásban szerzett tapasztalattal

Amit kínálunk

  • Tapasztalatnak és végzettségnek megfelelő javadalmazás,
  • Lendületes platformot biztosít, hogy megmutathassa tehetségét,
  • Együtt fejlődés a céggel a 0-tól és a karrierépítési és fejlődési lehetőségektől kezdve.

Céginformáció

Megbízónk külföldi tulajdonú innovatív gépipari alkatrészeket előállító, összeszerelő 40 éves tapasztalattal rendelkező gyár. Számos szabadalom birtokosa. Új beruházásuk során a termelés támogatásához keressük Jászfényszarura
Minőségügyi mérnökét

A "Jelentkezem" gomb megnyomását követően küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzait valamint fizetési igényét. Köszönjük!