Veolia Water Hungary Kft.

Minőségügyi mérnök

Feladatok:

  • A folyamatos termelés minőségellenőrzésének biztosítása az érvényes minőségellenőrzési utasítások alapján
  • Belső nem-megfelelőségek kezelése, hibaelemzés, gyökérok keresés és részvétel a megoldásokban
  • Megelőző, helyesbítő, korrekciós, hibajavító tevékenységek indítása, ellenőrzése és teljesítésük igazolása
  • A gyártás folyamatának folyamatos fejlesztése, termelékenység fokozása, harmonizálása, a minőség fokozatos javítása, költségcsökkentés
  • A műszakos minőségellenőrök munkájának szakmai irányítása
  • A jelenleg használatos minőségellenőrzési technikák/utasítások fejlesztése
  • Új termékekhez és folyamatokhoz minőségellenőrzési dokumentáció készítése és folyamatos fejlesztése
  • Technikusok, műszakvezetők szakmai koordinálása, társosztályokkal való kapcsolattartás
  • Minőségügyi riportok (rendszeres és egyedi) készítése
  • Auditokon való részvétel
  • Vevői reklamációk kezelésében való részvétel

Elvárások:

  • Műszaki és/vagy minőségügyi területen szerzett mérnöki végzettség
  • Minőségügy és/vagy termelés területén szerzett legalább két éves tapasztalat
  • Alkalmazott statisztikai kísérlettervezés, elemzés terén szerzett tapasztalat
  • Alapvető minőségügyi eszközök ismerete és alkalmazása (Ishikawa, 5Why, 8D, Pareto, CP, PDCA)
  • Rendszerszemlélet, önálló munkavégzés, csapatjátékos szemlélet
  • Alapos számítógépes ismeretek (MS Office, Google Workspace)
  • Kommunikáció képes angol nyelvtudás
  • Jó konfliktuskezelő és tárgyalási képesség
  • Nagyfokú önállóság

    Hosszútávú karrierlehetőség, rendszeres képzések, fejlődési lehetőség

    ● Családbarát munkahely

    ● Tiszta és biztonságos munkakörnyezet

    ● Átlagon felüli bejárás támogatás és cafeteria

    ● Élet- és balesetbiztosítás, Medicover magán egészségügyi szolgáltatás

    ● Születésnapi bónusz

    ● Munkavállalókat támogató program (pl. jogi, egészségügyi, pszichológiai

    tanácsadás, orvosi szűrővizsgálatok)

    ● Családi támogatás (pl. iskolakezdési támogatás, nyári gyermektáborok)

Amit kínálunk:

  • Hosszútávú karrierlehetőség, rendszeres képzések, fejlődési lehetőség
  • Családbarát munkahely
  • Tiszta és biztonságos munkakörnyezet
  • Átlagon felüli bejárás támogatás és cafeteria
  • Élet- és balesetbiztosítás, Medicover magán egészségügyi szolgáltatás
  • Születésnapi bónusz
  • Munkavállalókat támogató program (pl. jogi, egészségügyi, pszichológiai
  • tanácsadás, orvosi szűrővizsgálatok)
  • Családi támogatás (pl. iskolakezdési támogatás, nyári gyermektáborok)

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Minőségbiztosítási mérnök
  • Gyártás, Termelés
  • Minőségellenőrzés