Feladatok

  • vevői reklamációkhoz és belső hibákhoz kapcsolódó problémamegoldó tevékenységek koordinálása, bevezetett javító intézkedések felkövetése
  • bejövő áru ellenőrzés csapatának támogatása reklamáció menedzsment tekintetében
  • problémamegoldó minőségtechnikák alkalmazása
  • vevői auditokon való részvétel
  • a szériagyártás dokumentumainak aktualizálása, együttműködve az első mintás csapattal
  • fejlesztési lehetőségek felvetése, bevezetésük mentorálása
  • kapcsolattartás a társosztályokkal minőségi kérdésekben
  • selejtcsökkentő tevékenységek támogatása
  • az IATF16949 rendszer karbantartásának támogatása

Elvárások

  • 3-5 év releváns, gyártó környezetben szerzett minőségügyi mérnök tapasztalat
  • felsőfokú végzettség (minőségbiztosítási vagy műszaki szakirány preferált)
  • tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • problémamegoldó technikák ismerete (8D, Ishikawa)
  • MS Office ismeret
  • kiemelkedő kommunikációs és problémamegoldó képesség

Előnyt jelent

  • Apqp (Pfc, P-Fmea, CP, Msa, PPAP) ismerete
  • VDA 6.3. auditori tapasztalat

Amit kínálunk

  • folyamatos szakmai fejlődési lehetőség és változatos feladatkör
  • versenyképes juttatási csomag
  • rendezett irodai környezet
  • hosszú távú, stabil, saját állományban bejelentett munkaviszony
  • határozatlan idejű munkaszerződés, egy biztos alapokon álló magyar vállalatnál

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Kerékpártároló
  • Parkoló
  • Ingyen gyümölcs, nasi

Céginformáció

A Kókai Tömítéstechnikai Kft., Magyarország egyik vezető gumiipari alkatrész-gyártó vállalata.
Ajkai telephelyünkön jelenleg több, mint 7000 négyzetméteren folytatjuk járműipari, pneumatikai, automatizálási és háztartási elektronikai alkatrészgyártó tevékenységünket.

A "Jelentkezem" gombra kattintás után, kérjük csatolja magyar és angol nyelvű szakmai önéletrajzát.
Cégnév: KÓKAI KFT.