HumanField Vezető- és Specialistakiválasztó Kft.
Nemzetközi, innovatív gyártópartnerünk részére keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

MINŐSÉGÜGYI MÉRNÖK (3002)

Feladatok:

  • Minőségirányítási folyamatok működtetése, ellenőrzése és fejlesztése,
  • Reklamációk kezelése,
  • Auditokon való részvétel,
  • Mérőeszközök felügyelete,
  • Minőségügyi dokumentumok elkészítése és karbantartása,
  • Szakmai mentorálás.

Elvárások:

  • Minőségügyi területen szerzett tapasztalat,
  • Aktív angol VAGY német nyelvtudás,
  • Pályakezdők és tapasztalt szakemberek jelentkezését is várjuk,
  • Előny: felsőfokú végzettség.

Amit kínálunk:

  • Kiemelkedő juttatási csomag: év végi bónusz, 13.havi fizetés, bejárás támogatás,
  • Magas színvonalú, világszinten elismert gyártási minőség,
  • Európai céges kultúra,
  • Önálló munkavégzés és döntéshozatal.

minőségügyi mérnök állás, mérnöki állás, minőségirányítás, pályakezdő munka, mérnöki állás, minőségügy, quality control, qc, quality control engineer

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, küldje el számunkra magyar nyelvű szakmai önéletrajzát az alábbi „JELENTKEZEM” gombra kattintva!