Az alábbi feladatokban lenne része az új kollégának:

  • ISO 9001 és ISO 14001, ASME VIII minőségbiztosítási rendszerekben kidolgozott eljárások szerinti gyártáskövetés és minőségellenőrzés
  • Gyártási minőségtervek elkészítése és nyomon követése
  • Munkautasítás készítése, bevezetése és felügyelete
  • Bejövő áru ellenőrzése
  • Hegesztőink által hegesztett varratok mindennapos ellenőrzése és dokumentálása
  • Roncsolásmentes VT, PT, RT vizsgálatok kijelölése és kiértékelése
  • A munkafolyamatokból készült feljegyzések, jegyzőkönyvek összegyűjtése és az ezeket tartalmazó átadási dokumentáció elkészítése
  • Belső auditori feladatok ellátása
  • Önálló kreatív ötletek megvalósitása
  • Kapcsolattartás a beszállítók minőségbiztosításért felelős munkatársaival
  • Munka- tűz és környezetvédelmi folyamatok szervezése és ellenőrzése
  • Kapcsolattartás a cégcsoport munkatársaival

Elvárások:

Elvárások a pozíció betöltéséhez:

  • Felsőfokú műszaki végzettség ( gépészmérnök, anyagmérnök)
  • Magabiztos, társalgási szintű angol nyelvtudás
  • Minőségbiztosítási folyamatokban szerzett tapasztalat
  • Hegesztési területen szerzett tapasztalat
  • B kategóriás jogosítvány

Egyéb információ az állásról:

Szeretne egy fejlődő minőségbiztosítási csapat tagja lenni, miközben családias hangulatú holding cég dolgozója lehet Edelényben?

Gáz elpárologtató berendezéseket gyártó edelényi partnerünkhöz lelkes, minőségbiztosítási szemléletű mérnököt keresünk, aki nem csak hatékony és szakmailag is felkészült, de fontos számára a keze közül kiadott termék minősége és az ügyfelek elismerése.

Cégnév: Randstad Hungary Kft.
Kapcsolattartó: <p>Juttatások:</p> <ul> <li>Versenyképes alapbér</li> <li>Munkába járás támogatása</li> <li>Életbizt