Feladatok

A minőségügyi mérnök felelős a Racemark minőségirányítási rendszer (QMS), környezetirányítási rendszer (EMS), külső tanúsítási rendszerek (ISO, IATF, CCC, VDA stb.) és a vevői elvárások szabványainak megfelelő teljesítményének értékeléséért.
A minőségügyi mérnök az ügyfél belső képviselőjeként jár el a folyamat- és termékmegfelelőségtől való eltérések azonosítása, elemzése és megoldása érdekében. Együttműködik a Racemark teljes ellátási láncával, és biztosítja, hogy beszállítóink is megfeleljenek ezeknek a követelményeknek.

  • A vevő elvárásainak megfelelő munkautasítások készítése.
  • Beszállítói panaszkezelés, értékelések, scorecardok és PPAP-ok készítése.
  • A beszállítói igények feldolgozása a szükséges dokumentációval.
  • Figyelemmel kíséri az összes minőségi mérőeszköz megfelelő kalibrálását és ellenőrzését az ütemtervnek megfelelően.
  • Biztosítja, hogy a minőségügyi sablonokat és formátumokat minden részleg helyesen használja.
  • Az IMDS-adatok karbantartása.
  • Az ügyfélportálok karbantartása.
  • PPAP-ok létrehozása az ügyfél kérése alapján.
  • VDA6.3, QMS és EMS belső auditok elvégzése.
  • Az ügyfél auditálásának támogatása a szükséges dokumentáció, illetve mérések biztosításával.
  • A minőségügyi technikusok és a gyártási operátorok támogatása felmerülő ügyekben és képzésekben.
  • Belső ok-okozati megbeszélések (8D, FMEA) vezetése és a megoldások nyomon követése.

Elvárások

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Legalább 2 éves tapasztalat OEM (gyártásterületén ) vagy Tier 1 autóipari környezetben.
  • Legalább 2 éves tapasztalat az IATF 16949, ISO 14001, ISO 9001, minőségirányítási rendszerek, CCC terén.
  • Releváns auditálási tanúsítványok és képzések (Core Tools, VDA, APQP, PFEMA, audit).
  • MS Office eszközökkel, autóipari ERP rendszerekkel (Plex) és ügyfélportálokkal kapcsolatos tapasztalat.
  • Affinitás mások vezetésére és képzésére.
  • Műszaki rajzok és specifikációk ismerete.
  • Magas fokú szervezőkészség és figyelem a részletekre.
  • Angol nyeltudás szóban és írásban egyaránt.

Előnyt jelent

  • Német nyelvtudás
  • Textíl és szőnyeganyagokkal kapcsolatos tapasztalat.

Amit kínálunk

  • Versenyképes jövedelem
  • Cafetéria
  • Utazási ktg. térítés
  • Személyes Coaching, munkavállalók támogatása
  • Munkavállalói kedvezmények szolgáltatóknál
  • Közösségi programok: Farsang, Húsvét, Karácsonyi vacsora stb.
  • Ingyenesen kávé, tea, csoki_ italautomata használat
  • Ajánlói program
  • Sport_ edzőterem bérlet, Yoga bérlet támogatás
  • Határozatlan idejű munkaszerződés
  • Rugalmas munkaidő

Munkahelyi extrák

  • Zuhanyzási lehetőség
  • Céges rendezvények
  • Parkoló
  • Ingyen kávé, üdítő
Cégnév: Racemark International Kft.