Egy dinamikus, multinacionális vállalatnál vagy egy megbízható családi vállalkozásnál keres új kihívásokat? Az 1839 óta az egészségügy fejlődését szolgáló B. Braun-vállalatcsoportnál mindkettőt megtalálja! A cégcsoportot Magyarországon az egészségügyi termékek fejlesztésével és gyártásával foglalkozó B. Braun Medical Kft., a termékek értékesítését végző B. Braun Trading Kft., a dialízishálózatot működtető B. Braun Avitum Hungary Zrt., valamint a Központi Funkciókat ellátó B. Braun SSC Hungary Kft. képviseli. A vállalatcsoport több mint 2600 munkatársával a magyarországi egészségügyi piac egyik legnagyobb szereplője.

Gyöngyösi termelési divízióba keresünk a magas színvonalú szakmai munka iránt elkötelezett munkatársat az alábbi pozícióba:

Minőségtervezési mérnök – Computerized System Validation

Feladatok:

  • A Computerized System Validation folyamat gyári szintű bevezetése és üzemeltetése.
  • A számítógép képzelt rendszerek felmérésének, értékelésének és validálásának koordinálása és dokumentálása.
  • Divizionális és helyi szabályozások összehangolása és naprakészen tartása, oktatása.
  • A pozícióhoz kapcsolódó jelentések elkészítése, adatszolgáltatás.
  • Belső és külső fél által végzett auditokon való részvétel.
  • Minőségirányítási területet érintő változási folyamatban való részvétel, folyamatfejlesztés.

Elvárások:

  • Felsőfokú mérnöki végzettség
  • Computerized System Validation területen szerzett legalább 2 éves tapasztalat
  • A területre vonatkozó szabványok ismerete (ISO 9001, ISO 13485)
  • Belső auditori végzettség (ISO 9001, ISO 13485) előny
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office World, Excel, PowerPoint, SAP)
  • Aktív, középfokú angol nyelvtudás szóban, írásban
  • Jó kommunikációs és szervező készség
  • Pontosság, precizitás
  • Rugalmasság, terhelhetőség

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés és juttatások
  • Proaktív csapat
  • Stabil, támogató vállalati háttér
  • Szakmai továbbképzési lehetőségek

Munkavégzés helye:

  • B. Braun Magyarország gyöngyösi telephelye - 3200 Gyöngyös, Déli külhatár 2-4.

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, magyar nyelvű fényképes, szakmai önéletrajzát fizetési igény megjelölésével küldje el a Jelentkezem gombra kattintva.

Cégnév: B.Braun Medical Kft.