BECK AND PARTNERS Kft.
Partnerünk egy magyar tulajdonú cég, több évtizede foglalkozik háztartási higiéniai termékek gyártásával.

Csapatuk bővítésének céljából keresik kollégájukat az alábbi pozícióba:

Minőségirányítási specialista

Főbb feladatok, munkák:

  • Minőségirányítási rendszerek és folyamatok irányítása, optimalizálása, fejlesztése ISO (9001:2015, 14001:2015 és 45001:2018)
  • Minőségirányítási folyamatok mutatószámainak folyamatos felülvizsgálata
  • Termeléssel összefüggő minőség ellenőrzési tevékenységek felügyelete és végzése
  • Labor és minőség ellenőrzési csapat ellenőrzése
  • Minőségirányítási dokumentumok napra készen tartása, felülvizsgálata
  • Szakhatóság által végzett és/vagy vevői auditok és ellenőrzéseken való közreműködés, észrevételek és hiányosságok javítása, javaslatok előkészítése és megvalósítása
  • Minőségirányítási belső ellenőrzések és oktatások lefolytatása
  • EHS koordináció, külső szakértőkkel együttműködve
  • Vevői reklamációk kivizsgálása, kezelése
  • Higiéniás állapotok fenntartása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Vegyészmérnök, biomérnök, egyéb szakirányú felsőfokú végzettség
  • Legalább 2 éves minőségirányításban szerzett tapasztalat
  • Középfokú angol nyelvismeret (írásban és szóban egyaránt)
  • Erős MS Office felhasználói ismeret
  • Folyamatszemlélet és kiemelkedő analitikus készség
  • Precíz, pontos munkavégzés
  • Kiemelkedő problémamegoldó képesség

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bérezés
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Hosszútávú stabil munkalehetőség
  • Fiatalos, dinamikus csapat

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Vegyipari cégnél szerzett gyakorlat
  • ISO belső auditor végzettség
  • Mikrobiológiai vizsgálatok ismerete
  • Termékfejlesztési tapasztalat

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Minőségbiztosítás
  • Vegyész/Vegyésztechnikus
  • Mérnök
  • Vegyészmérnök

Egyéb információ:

  • Munkavégzés pontos helye: 1044 Budapest, Ezred u. 2.
  • Munkaidő: teljes munkaidő, hétfőtől péntekig rugalmas munkarendben
  • Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését küldje el lehetőleg fényképes önéletrajzát a "JELENTKEZEM" gombra kattintva!
Cégnév: Beck and Partners - Állás Kft.