Feladatok

  • Új termékek bevezetési folyamatának támogatása (APQP / PPAP / 8D).
  • Fejleszti az alapanyag-, és szerszám beszállítói minőségirányítási folyamatokat.
  • Koordinálja a beszállított szerszámok minősítési folyamatát.
  • Kiértékeli az alapanyag-, és szerszám beszállítók minőségi teljesítményét.
  • Mérőszobai képesség és hatékonyság folyamatos fejlesztésének irányítása (Zeiss 3D / mérőeszköz kalibrálás / szerszámmérés).
  • Megtervezi és végrehajtja az éves beszállítói auditokat.
  • Együttműködés társosztályokkal a folyamatos minőség orientált termelés fenntartása és annak fejlesztése céljából.

Elvárások

  • felsőfokú minőségirányítási vagy műszaki végzettség
  • 2-5 év gyártási környezetben szerzett tapasztalat
  • minőségirányítási módszerek és eszközök alapismerete: Pareto elemzés, FMEA, ellenőrzési terv, képesség vizsgálatok/SPC, mérőeszköz elemzés/GR&R, 8D, Ishikawa diagram, 5 miért, stb.
  • erős kommunikációs, koordinációs és szervező képesség
  • teljesítményfókusz és terhelhetőség
  • hatékony problémamegoldó képesség
  • magabiztos, tárgyalóképes angol nyelvtudás szóban és írásban

Előnyt jelent

  • autóipari tapasztalat
  • német nyelvtudás

Amit kínálunk

  • határozatlan idejű munkalehetőség egy speciális, nemzetközileg elismert cégnél
  • izgalmas projekt mentén személyes fejlődési lehetőség,
  • rendkívül értékes tapasztalatszerzés nagy értékű beruházás lebonyolításában
  • aktív angol nyelvhasználati lehetőség
  • munkába járás támogatása nettó 47 Ft/km
  • teljesítményalapú-, szociális- és egyéb juttatások
  • MFS Elismerési Program, élménynapok

Céginformáció

SIROKI LŐSZERGYÁR: MEGHATÁROZÓ MÚLT – BIZTOS JÖVŐ

Munkatársat keresünk vállalatunk legjelentősebb beruházásához, amely új- gyártóépület-gyártósorok és technológia mellett jelentős létszámfejlesztést jelent a magyarországi stratégiai lőszergyártás bővítése céljából. Ha Te is szeretnél részt venni ebben a kihívásokkal teli, nem szokványos technológiai és stratégiai bővítésben, JELENTKEZZ!

Egertől 25 km-re, Sirokban található az MFS Defense Zrt., hazánk egyetlen nagy volumenű lőszergyára. A Beretta Holding büszke tagjaként, 70 éves múlttal és megbízható márkáinkkal egyre nagyobb szerepet töltünk be a nemzetközi piacokon. Küldetésünk fókusza a nálunk dolgozók és a termékeinket vásárlók érdekei. Minőségi termékeinket hatósági és személyi védelmi feladatok ellátásához, valamint sportlövők és vadászok szenvedélyének megéléséhez biztosítjuk.

Csapatunk támogatja a speciális iparágunk iránt érdeklődőket belső fejlődési- és előre lépési lehetőséggel, jutalmazza az innovációt, és megbecsüli az elkötelezett kollégákat.

Ismerj meg minket: https://mfs-ammunition.com/

Cégnév: MFS Defense Zrt.