Menton Jobs

Minőségirányítási csoportvezető - Nyírbátor

Debreceni partnercégünk várja bővülés miatt minőségirányítási csoportvezető kollégáját! Csatlakozz egy remek csapat élére és mindamellett, hogy mások munkáját támogathatod, Rád is fejlődés és szakmai kiteljesedés vár!

Feladatok, amikben számítunk Rád:

-6-8 fős csapat irányítása és támogatása

-Az új fejlesztésekre, módosításokra, valamint meglévő termelésre vonatkozó minőségi koncepciók fejlesztése

-Minőségügyi folyamatok bevezetése és felügyelete

-Külső és belső auditok tervezése és lebonyolítása

-Beszállítókkal és társosztályokkal való együttműködés

-On boarding folyamatokban való részvétel csapat bővülés esetén

-Minőségirányítási rendszer fejlesztésében való aktív részvétel

Várjuk jelentkezésed, amennyiben az alábbiakban magadra ismersz:

-Felsőfokú szakirányú végzettség

-Csoportvezetői tapasztalat

-Angol vagy német magabiztos középszintű nyelvtudás

Munkarend:

Közvetítési nyilvántartási szám: PEM/01/002325-1/2017-854

Amit munkádért cserébe nyújtunk:

-Bérezés bértárgyalás alapján

-Teljesítmény bónusz

-Hűségbónusz

-Cafetéria bruttó 30.000 Ft/ hónap

-Utazási költségtérítés 30 Ft/km

-Angol vagy német nyelvű kiscsoportos nyelvtanulási lehetőség

Kérjük, pályázatát a jelentkezem gombra kattintva küldje el.