EGIS Hungary

Minőségellenőrző analitikus (klasszikus)

Magyarország, Közép- és Kelet-Európa egyik vezető generikus gyógyszeripari vállalataként tevékenységünk a gyógyszeripar összes értékteremtő folyamatát átfogja a kutatás-fejlesztéstől a hatóanyag- és késztermék-gyártáson át az értékesítésig.

Érdekel a gyógyszeripari  hatóanyaganalitika?  Nyitott vagy határozott idős munkaszerződésre? Várhatóan 2 év! Rendelkezel néhány éves releváns klasszikus analitikai gyakorlattal? Vonzó számodra a rugalmas munkarend, ahol 9:00 -14:00  között törzsidő van? Szeretnél egy GMP laboratóriumba dolgozni rutin analitikai területen a X. kerületben a Keresztúri úti telephelyen? Ha igen a válaszod, akkor csatlakozz hozzánk, ahol egy jó hangulatú csapat vár a Minőségellenőrzési 1. osztályon!

FŐBB FELADATOK

  • Ható-, segéd és nyersanyagok KLASSZIKUS analitikai (pl.vizuális titrálás, VRK, pH, szárítási veszteség) vizsgálata és ellenőrzése GMP környezetben
  • Analitikai módszerek validálásában, adaptálásában illetve gyógyszerkönyv követésben való részvétel
  • Laboratóriumi kivizsgálásokban való részvétel
  • Műszerek beüzemelése, SOP-ok készítése
  • Minőségellenőrzési dokumentációk készítés

  • Vegyész, vegyészmérnök, biomérnök, környezetmérnök vagy gyógyszerész végzettséggel rendelkezel
  • Legalább 3 éves klasszikus analitikai gyakorlatod van
  • Középfokú, kommunikációs szintű angol nyelvtudással bírsz
  • Felhasználói szintű informatikai jártassággal
  • Jó együttműködő készség, precíz és gondos adatkezelés jellemez

MUNKAKÖR BETÖLTÉSE SORÁN ELŐNYT JELENT

  • Gyógyszeripari tapasztalat vagy minőségellenőrzési analitikai tapasztalat
  • GMP ismeret
  • VRK ismeret

AMIÉRT ÉRDEMES MINKET VÁLASZTANOD:

  • A versenyképes fizetésen túl széleskörű cafeteria és 13. havi fizetés is van
  • Kamatmentes lakáshitelt biztosítunk munkavállalóink számára
  • Vállalati étkezdénkben változatos ételekből és többféle menüből lehet választani
  • Nyaranta Balaton parti üdülőinkben töltheted a szabadságodat (Zamárdi, Csopak, Balatonfüred)
  • Számtalan sportolási és szabadidős tevékenységre van lehetőség
  • Telephelyünkön különféle orvosi szakrendeléseket biztosítunk (többek közt fogorvos és bőrgyógyász is)
  • Csoportos élet- és balesetbiztosítást kötünk munkavállalóinkra

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Minőségellenőrzés

Kérjük, pályázatát a jelentkezem gombra kattintva küldje el.
Cégnév: Egis Gyógyszergyár Zrt.