MOL Magyar Olaj- és Gázipari Nyilvánosan Működő Részvénytársaság logó

Szeretnél aktívan hozzájárulni a MOL termelési folyamataihoz és azok professzionális működéséhez?

Akkor jelentkezz hozzánk

Minőségellenőrzési szakértő

pozícióba!

Fő feladatok:

  • Biztosítja a Kitermelő és Feldolgozó Telepi Laborok nagyhegyesi telephelyén az Integrált Irányítási rendszer (ISO 9001; ISO 14001; OHSAS 18001; és MSZ EN ISO/IEC 17025) szerinti működését
  • Irányítja a laboratórium mintavételi és vizsgálati tevékenységet, illetve szükség esetén részt vesz azokban.
  • Kapcsolat tart belső és külső partnerekkel, hatóságokkal és belső szervezeti egységekkel.
  • Részt vesz vizsgálati módszerek fejlesztésében, kidolgozásban,  bevezetésében, szabványosításában
  • Javaslatot tesz a laboratórium műszerparkjának fejlesztésére.
  • Laboratóriumi kulcsteljesítmény mutatók és minőségcélok teljesítésének folyamatos ellenőrzése.
  • Környezetvédelmi állapotfelmérések, tényfeltáró és záródokumentációk készítése, részvétel a káreseményekhez kapcsolódó mintavételezések, mérések tervezésében.

A munkakör betöltéséhez szükséges:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • ISO 9001 és ISO/IEC 17025 minőségi szabványismeret
  • Legalább 5 éves hasonló területen szerzett tapasztalat olaj vagy energetikai iparágban
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás
  • Elemző és analitikus gondolkodásmód
  • Kiváló probléma megoldó készség
  • Mérnöki kamarai tagság (SZKV-1.3.), vagy környezetvédelmi víz- és/vagy talajvizsgálatokban szerzett legalább 7 éves gyakorlat

Amit mi tudunk nyújtani:

  • Hosszú távú, biztos munkahelyet, versenyképes javadalmazást,
  • Jó csapatot, folyamatos fejlődési lehetőséget, szakmai kihívásokat,
  • Karácsonyi jutalmat: egy havi alapbérnek megfelelő összeg,
  • Cafetériát: számos juttatási forma választható évi bruttó 800 000 Ft értékben,
  • Élet- és balesetbiztosítást a munkaviszonya teljes időtartama alatt,
  • Egészségbiztosítást – magánegészségügyi ellátást,
  • Munkába járási támogatást,
  • Céges okostelefont (iPhone),
  • Próbaidő után kedvezményesen tankolhatsz a MOL töltőállomásokon és ezt kiterjesztheted a családtagokra is.

Lokáció: Nagyhegyes

Állás, munka területe(i):

  • Mezőgazdaság, Környezet
  • Környezetvédelem, Vízgazdálkodás
  • Mérnök
  • Minőségbiztosítási mérnök
  • Környezetmérnök