Feladatok

Minőségellenőri csoportvezetői pozícióba munkatársakat keresünk azonnali kezdéssel, 3 műszakban, szombathelyi munkahelyeken. Bejelentett, hosszú távú munka!
Főbb feladatok, munkák:

  • Folyamatok és eljárások egyeztetése, bevezetése
  • Munkautasítások, minőségellenőrzéshez kapcsolódó eljárások és dokumentumok felügyelete, frissítése
  • Oktatások tartása
  • Kapcsolattartás a felelős mérnökökkel
  • A csoporton belüli munka szervezése, minőségellenőrök irányítása
  • A csoport munkájához szükséges feltételek megteremtése
  • A csoport munkájának szakmai felügyelete és támogatása
  • A minőségellenőrök munkájának rendszeres értékelése
  • Adott esetben alkatrészek vizuális és mechanikai ellenőrzése
  • Hibás termékek elkülönítése
  • Egyéb szerelési, javítási munka
  • Termékcsomagolási, árumozgatási feladatok

Elvárások

  • Érettségi
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
  • Stressztűrő képesség, rugalmasság
  • Önfegyelem, kiváló munkaszervező képesség, önálló, precíz munkavégzés
  • Megbízhatóság, pontosság

Előnyt jelent

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Kiemelkedő bérezés
  • Munkába járási támogatás
  • Műszakpótlék
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Stabil háttér
  • Azonnali munkakezdés

  • Fényképes önéletrajz