MINŐSÉGELLENŐR

Érdekel a kereskedelem? Szeretnél egy igazán jó csapathoz tartozni? Hosszútávú munkahelyet keresel? Akkor a PENNY pont a Te helyed!

Cégünk 1996 óta kínál rendkívül kedvező ár-érték arányú termékeket a vásárlóinknak. Jelenleg 234 üzletünkben, 3 logisztikai központunkban és az Alsónémedi központi irodánkban az összes munkatársunk megtapasztalja, mit is jelent a csapatszellem, a személyes fejlődés és a közelség egy megbízható, gondoskodó és stabil munkahelyen.

Feladatok:

  • A beérkező és a bent lévő frissáru (zöldség-gyümölcs, friss hús stb.) szükség szerint szárazáru minőségének ellenőrzése (pl. tömeg, címke, brix érték stb.), kifogás esetén annak dokumentálása
  • Vevői, fogyasztói panaszok ellenőrzése
  • Lejárati idő ellenőrzése napi szinten
  • Részvétel hatósági (NÉBIH) ellenőrzéseken és belső auditokon- szükség szerint dokumentáció előkészítése
  • Importjelentés készítése
  • HACCP működtetésében való aktív részvétel
  • Minőségbiztosításhoz kapcsolódó oktatások szervezése, oktatása, ezekhez prezentáció készítése szükség esetén
  • Hőmérsékletmérések végzése

Elvárások:

  • Gimnáziumi érettségi és/vagy középfokú szakirányú végzettség
  • Határozott, döntésképes személyiség
  • Precíz, pontos munkavégzés, megbízhatóság
  • Jó kommunikációs és együttműködő készség
  • Nagyfokú terhelhetőség, hétvégi munkavégzésre, ill. kora reggeli munkakezdésre való hajlandóság
  • Erős felhasználói szintű számítógépes ismeret (Microsoft Excel)
  • B kategóriás jogosítvány

Előnyt jelent:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség (agrár, vegyi-, élelmiszeripari főiskola)
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat vagy gyakorlat
  • Angol vagy német nyelv ismerete

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Minőségbiztosítás
  • Minőségellenőrzés

Amit kínálunk:

  • Próbaidő lejárta után 14.000,- Ft értékben OTP SZÉP Kártya
  • 13. havi fizetés
  • Munkatársi kedvezmény üzleteinkben történő vásárláskor (próbaidő lejártát követően)
  • Kedvezményes étkezési lehetőség
  • Fejlődési lehetőség
  • Utazás támogatása saját gépjárművel történő bejárással a munkarend miatt
  • Hosszú távú, stabil munkahely egy biztos bázisú, német tulajdonú cégcsoportnál