Feladatok

  • A termelési folyamat jóváhagyása termelés indításkor / újraindításkor a minőségi kritériumok alapján
  • Termelés folyamatos ellenőrzése ellenőrzési tervek alapján
  • Termékek mintavételes minőség ellenőrzése
  • Nem megfelelő termékek zárolása, elkülönítése, meghatározott személyek értesítése, részvétel azonnali javítóintézkedések meghozatalában

Elvárások

  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó képesség
  • Pontosság, precizitás
  • 3 műszak vállalása

Előnyt jelent

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Elektronikai gyártásban szerzett tapasztalat és a középfokú végzettség

Amit kínálunk

  • Kedvező juttatási csomag, már próbaidő alatt is! Havi mozgóbér: az alapbér 10%-a; éves bónusz
  • Szociális, sport és kulturális lehetőségek; ingyenes orvosi szűrővizsgálatok; ingyenes üdülés, számos kedvezmény könyvvásárláshoz, kávézóba, fürdőbe, stb…
  • Munkatárs ajánlási bónusz
  • Ingyenes szerződéses járatok; útiköltség támogatás
  • Premizált dolgozói ötletrendszer
  • Tiszta, kulturált, modern munkakörnyezet, jó munkahelyi légkör
  • Határozatlan idejű munkaszerződés
  • Folyamatosan növekvő, biztos háttérrel rendelkező stabil munkahely
  • Hosszú távú munkalehetőség

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Zuhanyzási lehetőség
  • Céges rendezvények
  • Céges busz
  • Kerékpártároló
  • Parkoló
  • Sportolási lehetőség