Feladatok:

  • Kész autók, szerkezeti egységek utómunkája

  • A feladatok betanítása után, önállóan, pontosan, szakszerűen végrehajtja a számára kitűzött feladatokat

  • Alkatrészek kiszerelése, cseréje

  • Cserélt alkatrészek sérülés mentességének, funkciójának ellenőrzése

  • Hiányzó alkatrészek beszerelése, pótlása

  • Egyéb funkció tesztek elvégzése

  • Az elvégzett tevékenységek rendszerben történő rögzítése (FIS oktatás után)

  • Azonnal jelzi felettesének a munkavégzés során felmerülő minőségi eltéréseket

  • A végrehajtott tevékenységgel kapcsolatos dokumentumok pontos kitöltése

  • Folyamatos rendet és tisztaságot tart fenn a munkaterületen

  • A tevékenység elvégzésére kapott eszközöket az előírásoknak megfelelően, szakszerűen használja

  • Jelzi vezetője felé a terület működéséhez szükséges segédanyagok és eszközök fogyását, kopását a zavartalan működés biztosítása érdekében.

Elvárások:

  • Középfokú (autószerelő szakirányú) végzettség, vagy több éves autószerelésben szerzett tapasztalat

  • monotónia tűrés

  • jó problémamegoldó képesség

  • kiváló csapatjátékos

  • önálló munkavégzés

Amit kínálunk:

  • Támogató, segítőkész csapat

  • Tiszta munkakörnyezet

  • Munkatapasztalat szerezhető, egy nemzetközi cégnél

  • Ingyenes céges buszjárat a környező településekről

Egyéb információ az állásról:

  • 3 műszak vállalása kötelező: 6:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-6:00

  • 7/6-os munkahét