Feladatok

  • A legyártott tisztítószerek minőségi ellenőrzése előírás szerint.
  • Termékminták készítése megadott instrukciók alapján.
  • A beérkező alapanyagok és csomagolóanyagok minőségi ellenőrzése előírás szerint.
  • Mérések pontos adminisztrációja.
  • Munkaterület, munkaeszköz rendben tartása.

Elvárások

  • képesség a feladatok között fontossági sorrend felállítására
  •  középfokú végzettség,
  • tiszta, ápolt külső, megjelenés,
  • munkához való pozitív, etikus hozzáállás,
  • megbízható, precíz munkavégzés,
  • csapatmunka, rugalmasság, kitartás,

Előnyt jelent

szakirányú végzettség

Amit kínálunk

  • biztos jövedelem egy fejlődő iparágban, egy stabil családi cégnél,
  • 52 hosszú hétvége
  • Munkarend:
               munkaidőkeret -  heti 40 óra, Hétfőtől Csütörtökig
               egy műszakos munkarend 6:30-tól  17:15-ig
  • BR 600.000 Ft havi fizetés,
  • Plusz havi Cafeteria juttatás,
  • Plusz teljesítmény alapú 13. havi adható jutalom,

Céginformáció

Szeretnél csatlakozni egy olyan magyar céghez, ami tisztítószerek gyártása, tárolása és a felhasználása során a lehető legjobban óvja környezetünket így hozzájárul a fenntarthatóbb és tisztább jövőnkhöz?