Feladatok

Minőségellenőri pozícióba munkatársakat keresünk azonnali kezdéssel, 3 műszakban, szombathelyi munkahelyeken. Bejelentett, hosszú távú munka!
Főbb feladatok, munkák:
  • Alkatrészek vizuális és mechanikai ellenőrzése munkautasítás alapján
  • Hibás termékek elkülönítése
  • Egyéb szerelési, javítási munka
  • Termékcsomagolási feladatok
  • Műszakvezető által megadott feladatok ellátása

Elvárások

  • Precíz munkavégzés
  • Jó látás
  • Kézügyesség
  • Megbízhatóság, pontosság
  • Rugalmasság

Előnyt jelent

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Kiemelkedő bérezés
  • Munkába járási támogatás
  • Műszakpótlék
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Stabil háttér
  • Azonnali munkakezdés

  • Fényképes önéletrajz
Cégnév: KLK-Certex Kft.