Feladatok

- Hegesztett acélszerkezetek minőség-ellenőrzése a gyártás teljes folyamatában, az előírások és termékdokumentációk szerint,
- Fémalkatrészek vizuális és méréses vizsgálatainak elvégzése rajzok alapján,
- Kapcsolódó dokumentumok kitöltése, eltérések jelzése, egyeztetése,
- Gyártás során felmerülő minőségügyi problémák kezelésében együttműködés.

Elvárások

- Minimum 1-3 év releváns szakmai tapasztalat,
- Középfokú műszaki végzettség,
- Műszaki rajz olvasási ismeretek,
- Jártasság mérőeszközök használatában,
- Önálló és pontos munkavégzés, problémamegoldó készség, csapatmunkában való részvétel, jó konfliktuskezelés.

Előnyt jelent

Forgácsolásban szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk

- megegyezés szerinti bérezés
- bejárási támogatás

Munkahelyi extrák

  • Kerékpártároló
  • Parkoló

Céginformáció

Nyíregyházi telephelyű acélszerkezet-gyártó üzem keres Lakatos végzettséggel rendelkező szakembert Minőségellenőr pozícióba.

Erre az állásra csak önéletrajz csatolásával jelentkezhet!