Feladatok

Biztosítja a termékekre és folyamatokra vonatkozó, előre meghatározott minőségi szabványok betartását, a termelésre összpontosítva, az üzem minőségügyi csoportján belül, egy kijelölt területen. Továbbá:
  • A minőségellenőrzési terv szerinti ellenőrzések és vizsgálati tervek végrehajtása a belső minőségbiztosítási eljárások, módszerek és eszközök alapján, a vállalati szabványok figyelembevételével.
  • Rendszeres folyamat-, és termékauditok elvégzése a gyártásra összpontosítva, és szükség esetén mérések kezdeményezése a korrekció érdekében.
  • Ellenőrzések eredményeinek jelentése.
  • A mérőberendezések és a képességvizsgálatok tesztelésének megszervezése és elvégzése.
  • Vizsgálandó részek kézi anyagmozgatása.
  • Bejövő áru- és végellenőrzések végrehajtása.
  • Válogatási tevékenységek koordinálása és végrehajtása.
  • Minőségellenőrzés és ellenőrzések végrehajtása a szerelősoron.
  • Részt vesz a gyári-, és a folyamatos fejlesztési projektekben.

Elvárások

Téged keresünk, ha rendelkezel:
  • legalább középfokú végzettséggel,
  • fejlett elemző és problémamegoldó készségekkel,
  • mentoráló, tanító szemlélettel,
  • proaktív személyiséggel, valamint kezdeményező vagy,
  • szeretsz és tudsz is csapatban dolgozni,
  • megbízható és pontos vagy, odafigyelsz a részletekre.

Előnyt jelent

  • Minőségellenőrzésben szerzett tapasztalat
  • Alapfokú angol nyelvtudás

Amit kínálunk

Amit Neked kínálunk:
  • Cafetéria juttatás választható elemekkel, amire az első munkanaptól jogosult vagy
  • Napi étkezési hozzájárulás
  • Negyedéves bónusz teljesítmény alapján
  • Bejárás támogatása
  • Az első kollégák között köszönthetünk, a most induló csapatunk tagjaként – történelmet írhatsz!
  • Új, modern, automatizált autóipari gyártási környezet
  • Határozatlan idejű munkaszerződés
  • Új munkatárs ajánlói program
  • Közvetlen, emberközpontú vállalati kultúra

Céginformáció

ZF Chassis Modules Hungary Kft. – Legyél részese egyedülálló fejlődésünknek!

Csatlakozz hozzánk, a ZF Foxconn Chassis Modules globális vállalat most induló magyar vállalatához! Vállalatunk az autóipar összeszerelési és logisztikai szolgáltatásai terén tölt be jelentős szerepet.

Globálisan közel 4000 fős elhivatott csapatunk jelenleg 4 földrészen, 25 telephelyen támogatja a prémium autógyárakat, közel 30 évnyi tapasztalattal. 2023-ban árbevételünk meghaladta a 4 milliárd eurót, tovább erősítve pozíciónkat az alvázrendszerek terén vezető autóipari beszállítóként.

Magyarországon jelenleg két gyárat építünk zöldmezős beruházás keretében, Debrecenben és Kecskeméten, melyek prémium autógyártók számára fognak teljes alvázrendszereket beszállítani. Új, hamarosan induló gyárainkba tiszta, modern környezettel, automata és robotizált gyártósorokkal, megújuló energiák felhasználásával, jól képzett szakemberekkel, és remek hangulattal várjuk új kollégáinkat.

Készen állsz arra, hogy új távlatokat nyiss és szintet lépj a karrieredben?
Ha igen, a modern technológiai megoldásokat ötvöző, autóipari szektorban kimagasló ZF Chassis Modules Hungary Kft. a tökéletes választás!