Feladatok

  • Alapanyagok, félkész- és késztermékek minőségi ellenőrzése
  • kémiai és érzékszervi vizsgálatok, illetve egyéb labormérések végzése
  • higiéniai vizsgálatok ellátása
  • a napi dokumentáció vezetése
  • a minőségirányítási vezető munkájának támogatása

Elvárások

  • Önálló, precíz, megbízható munkavégzés
  • B kategóriás jogosítvány, saját személygépjármű a munkába járáshoz

Előnyt jelent

  • Minőségellenőrzésben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Hosszútávú, bejelentett főállás
  • Az alapjövedelmen kívüli számos juttatás (13. havi munkabér az aktuális szabályzatnak megfelelően, vásárlási kedvezmény, hűségprogram)
  • Egyéni munkába járás támogatása
  • Kiszámítható munkaidő beosztás: H-P 04:00- 17:00 Között váltott műszakokban, napi 8 órában

Cégnév: SPAR Magyarország Kft.